Kilo alma !!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sametalkan11 tarafından 27 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sametalkan11

sametalkan11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yeni başladım ama önceden başka sporla uğraşıyordum daha erkendir belki ama 19 yaş 173 boy 54 kiloyum yeme alışkanlığımı düzelttim çok çok ve sık yiyorum bazen öğün saatleri kaçıyor ama yinede telafi etmeye çalısıyorum ve suplement kullanmak istiyorum süreci hızlandırmak için optımum mass karbonhidrat tozu kullanmaya karar verdim ve cretine kullanaam yanında uygun olurmu yardımcı olurmusunuz

Ekli Dosyalar:

• image.jpeg
      image.jpeg
      Dosya Boyutu:
      80 KB
      Görüntüleme:
      311
  2. Rebell IV

Rebell IV Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Düzenli ve karbonhidrat ağırlık yersen kilo alıcaksındır .Spora ilk başladıgımda 4 ay önce 55 kiloydum (boy 1.77 ,yaş 17) Hardline progainer kullandım 59 dan 63 e çıktım 1-2 haftalık toz kaldı içinde faydasını görüyosun.Ama karaciğeri yoruyo diyolar ondan korkar oldum bu aralar :D

3. Ironpump15

Ironpump15 Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Sanki anapolon kullaniyosunda karaciğeri yoruyomus diyosun,supplementlerden bu kadar korkmayin bunlar ilaç değil besin takviyesi,gelelim gainer konusuna gainerlarda kaliteli karbonhidrat yok ona vereceğiniz paralarla bulgur,pirinc,yulaf gibi karbonhidrat kaynaklarına yönelmen daha iyi olucaktir

stefan35 bunu beğendi.
  4. sametalkan11

sametalkan11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben zaten yeterince dediklerini almaya çalısıyorum bünyemide oldukça zorlamaya çalısıyorum ama bu ek kullanım yapmak istiyorum cretine de kullansam olurmu ?

5. Ironpump15

Ironpump15 Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Gainerin aldiracagi kilo kaliteli bi kilo olmaz,supplment olarak bcaa ve creatine yeterlidir

Sayfayı Paylaş