Kilo Alma Yardima Ihtiyacim Var!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve efendi87 tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. efendi87

efendi87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar merhaba kendimi tanitayim.22 yasindayim.185 cm boyundayim 68 kiloyum.Zayifligimdan dolayi kamburu andiran bir goruntuye sahibim.Kilo almak istiyorum.Cunku adeta bir cubuk gibi gorunuyorum.Problemlerimi siraliyorum.Kahvalti yapamiyorum.Daha dogrusu sabah kalktiktan hemen sonra kahvalti yapamiyorum.1 saat falan gecmesi gerekiyor zaman.Daha sonra kilo almak icin yaptiklarimi soyleyeyim.Istah acici ilac aldim.En fazla kendimi o kadar duzenli yemek yememe ragmen 70'e cikabildim.Sonra tekrar 68'e geri indim.Ben bu kilo alma konusunda gercekten tecrubesizim.Kendimce herseyi denedim.YANLIS ANLASILMASIN OYLE VUCUT YAPMAK FALAN ISTEMIYORUM.SADECE KILO ALMAK ISTIYORUM.TABIKI GOBEK yapmaktan bahsediyor DEGIL.VUCUDUMUN TUMUNE YAYILACAK SEKILDE KILO ALMAK ISTIYORUM.OYLE KAS YAPMAK FALAN ISTEMIYORUM.SIRADAN BIR GORUNUM OLSUN YETER.YANI BOY POS BIRBIRINE UYGUN OLACAK SEKILDE OLSUN.Piyasada whey gainerlar,protein tozlari degisik seyler var bana ne onerebilirsiniz gercekten.Durumum bu.bu durumdaki bir insana neler onerirsiniz.Sizin tecrubenizden faydalanmak istiyorum.Ozellikle spesifik oneriler,protein tozlari vs. onerirseniz cok sevinirim.Ilgilendiginiz icin cok tesekkur ederim.

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    lutfen forumda arama yapin,mevcut basliklar var!

aneximandros bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş