Kilo alma ve protein tozu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve l3rutaL tarafından 18 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. l3rutaL

l3rutaL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım.17 yaşındayım, boyum 1.77,kilom 71. 3 ay spor yaptım daha sonra 1 ay ara verip tekrardan başladım yaklaşık 20 gün oldu başlayalı spora başladığımdan beri bir türlü kilo alamıyorum.Spor hocam bol bol makarna karbonhidrat ye diyor hepsini uyguluyorum ama bir türlü kilo alamadım bu konuda ne önerileriniz olucak beslenmeyle ilgili ve de protein tozunun bi zararı olur mu almayı düşünüyorum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Only Rocky

Only Rocky Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Denizli
    kilon şuan iyi vucudunla orantılı daha önemli olan senin için kas kütlesi olarak hacim sağlaman verdigin ara kısa oldugunu varsayarak protein kullanabilirsin ama beslenmen iyi olmadıgı sürece protein tozuda sana pek fayda sağlamayacaktır zaten forumumuzda Kilo Almak İsteyenler diye başlık var oradan takip edebilirsin

3. l3rutaL

l3rutaL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenmem iyi gibi sağlıklı besleniyorum yumurtada sıkıntım var yiyeyimiyorum yumurtayı en fazla 2 tane yiyebiliyorum sebze,meyve gayet güzel tavuk kırmızı et hepsi iyi ama hala bi hacim yapamadım spora düzenli olarak gidiyorum.

4. l3rutaL

l3rutaL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    evet yardımlarınızı bekliyorum..

Sayfayı Paylaş