Kilo alma sorunum var

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve loqicalix tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. loqicalix

loqicalix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende bu spora başlamayı çok istiyorum fakat çevrem bana çok zayıfsın ayakta ölüyorsun diyorlar yaşım 16 boyum 1.7 kilom ise 55 gerçekten bende aynaya baktığımda kendimi çok zayıf ve cılız buluyorum bu spora başlamak için biraz kilo alıp hacimlenmeliyim yardım edersenizsevinirim teşekkürler...

2. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    öncelikle hamlığını at koşu yap 1 hafta sonra fitness yazıl kilo alma diyetiyle kilo alarak hacim kazan

3. SaintMTF

SaintMTF Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum bende başlayalı 1.5 ay oldu ve kilo almaya başladım. Boy 182 kilo 60.8 di ilk gün tartıya çıktığımda. Yarın tam 1.5 ay olacak kilo 63.5 yaklaşık 3 kilo aldım yani. Bol bol makarna pilav karbonhidrat yulaf ezmesi tüket. Yumurta ve eti eksik etme. Farkı görürsün. Geliştiğini görünce daha istekli gidiyosun spora. Ama spor salonuna yazıl çünkü evde pek sonuç alamıyorsun.

4. loqicalix

loqicalix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim yorumun için zaten yumurta lor peyniri tereyağı gibi ol proteinli besinler yiyorum fakat aynıydı spora başladıktan sonra kilomu takip edeceğim saol

5. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38

Sayfayı Paylaş