Kilo alma problemi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ongun_max tarafından 12 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ongun_max

ongun_max Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle bu forumu kuranlara çok teşekkür ediyorum ; böyle bir bilgi kaynağı olabileceği hiç aklıma gelmezdi - google - sağolsun ;)

Kusura bakmayın yeni üye oldum pat diye de soruyorum ama ; zayıflık problemi çekiyorum..

Anladığım kadarı ile istenen bilgiler:
    Boy: 1.79
    Kilo: 58
    Öğrenciyim ; düzenli olarak yaptığımız halısaha maçları haricinde herhangi bir spor aktivitem yok..

Spor yapma olanaklarım ise; futbol , yüzme ve evde kendi başıma yapabileceklerim ile sınırlı ; diğer merkezler gerçekten çok uzak...

Sizden isteğim nasıl bir beslenme programı ile ; fazla yağlanmadan ( aslında yağ bile olabilir ; ne yaptıysam kilo alamadım. ) kilo alabilirim ? Piyasada ki kilo aldırıcılar işe yarıyor mudur? Ve sadece evde yapabileceğim vücudumu formda tutmak için yapabileceğim aktiviteler nelerdir ? Hangi aletleri önerebilirsiniz..

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..

2. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Tum sorularinin cevabi forumda mevcut. Senin gibi kilo problemi yasayan onlarca kisi var ve onlarca konu mevcut bu konulari arastirarak istedigin bilgilere ulasabilirsin.
    Ayrica evde neler yapabileceginde antrenman ve yeni baslayanlar bolumlerinde mevcut.

Kolay gelsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş