Kilo alma diyeti yapıyorum masturbasyon zayıflatırmı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Vetter tarafından 8 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Vetter

Vetter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben profosyonel sporcuyum ve atletizm ile uğraşıyorum şu an kilo almak için bi diyet uyguluyorum ve bu sorun kafama takılıyor net bir bilgi yok masturbasyon zayıflatırmı arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürederim

2. rugeyohe

rugeyohe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Masturbasyon yaparken sonuçta bir enerji harcıyorsun direk zayıflatırmı sorusu yerine ne kadar enerji harcadığın ve bunu karşılayıp karşılamadığının altını deşmeni öneririm.

Ne demek istiyorum ? Masturbasyon yaptığın süre atıyorum 10 dakika boyunca yapıyorsun ve o kol sürekli aşşağı yukarı iniyor bir nevi fitnes yapıyormuşsun gibi , doğal olarak o kol enerji harcıyor . Senin sorunun asıl noktası aslında şu; merak etme boşaldığın zaman spermin yüksek oranda bir protein atmıyor vucuddan dışarı , yanlış hatırlamıyorsam 1 yumurta ile karşılayabiliyormuşsun masturbasyonun proteinini .

3. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Masturbasyon sonucunda açığa çıkan protein miktarı 1 yumurtadan bile az bu artık kanıtlandı. Enerji olarakda masturbasyon esnasında ortalama bir insan bir dakikada 4 kcal harcıyor. Antrenmanlarından önce yapman sıkıntı yaratabilir hem antrenmanın isteksik geçer hem de yorgunluk hissi verir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Antremanlarından veya şöyle diyeyim yorucu işlerinden bir 3 saat önce ve sonra böyle bir işe kalkışmaz isen bir sorun olmaz.

5. serkan2234

serkan2234 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Masturbasyon yaparken çok az miktarda proten mineral kaybederiz.Enerjide çok az kaybederiz.önemli olan masturbasyon yaptıktan sonra testesteron oranıdır.Bu konuda çok büyük ihtilaflar vardır.Bazı kaynaklarda masturbasyondan sonra testesteronun düştüğü ve eski seviyesine gelmesi için bir haftanın geçmesi gerektiğini söylerler.Bazıları masturbasyondan 5-6 saat sonra spora gidilmesi gerektiğini söyler.Bazıları etki etmediğini hatta daha fazla arttırdığını söyler.Benim fikrim 1-2 haftada bir yapılmalı.

6. SincapKız

SincapKız Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Masturbasyonun tüm etkilerini ben de merak ediyorum ama her yerde başka şey yazıyor

Sayfayı Paylaş