Kilo alma derdim var.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve jokersmonster tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. jokersmonster

jokersmonster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba;
    29 Haziran 2014ten beri fitnesa gidiyorum. İlk 3 ayım lay lay lom geçmişti. 4 aydır düzenli beslenip düzgün sporumu yapıyorum. Boyum 1.88. Başladığımda 69.1 kiloydum şuan da 76.3 kiloyum bunun 5.4 kilosu kas. Amacım bulk olmadan fit olup yapılı gözükmek bunun icinde benim 83-84 kilo olmam gerekiyor.
    Geçen ay yağ oranım 14.1 ken bugun ölçüldüm 15.9 gösterdi gözle görülür pek fark yok ama. Kendime bu ay diyet yazmıştım
    Beslenme şeklim;

Sabahları;
    Ton Balıklı Sandwich (18 gram protein)
    1 Muz(27 gram karbonhidrat)

Öğlen;
    200 gr tavuk göğüsü + 1porsiyon pilav (55 gr protein / 37 gr karbonhidrat)

Akşam üstü;
    Ton balığı ( 18 gram protein)

Akşam;
    Sebze,pilav/makarna,et/tavuk/balık (Yaklaşık 30 gr protein ve 40 gr karbonhidrat)

Çok mu karbonhidrat alıyorum acaba sizce yağlanmamım sebebi nedir? Normalde tatlı yemiyorum fakat bu hafta çok yedim sadece. Hatta dün yarım pasta yedim ama 1 haftada o kadar değişmez diye düşünüyorum. Sizin bilgileriniz benim icin onemli o yüzden simdiden teşekkür ederim

2. imRuhestand

imRuhestand Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bulk yapmadan demişsinde eğer bulk'a girmezsen nasıl kaslanıp hacimleneceksin ki ilk başta bi bulk yap 2 3 ay veya 1 2 ay yap daha sonra vücut yağ oranını düşür %8 %10 lara o zaman gör çıkan vücutu :) şuan bulk dönemindeyim ayrıca vücut geliştirme fitness amacı hacimlenmek zaten kilo almaktan korkma kiloyu yağsız bir vucut biçimine sokmaya bak eğer ben bulk dönemi gibi bir hacimlenme dönemi yaşadım diyosan bulk şart değil kaslıyım da demişsin o zaman definasyon dönemi başlasın senin için kas kaybetmeden vücut yağ oranını olduğunca düşür bu makaleyi okumakta fayda var buyur :) http://www.kasvekuvvet.net/definasyon-diyeti-ve-programi.html

3. jokersmonster

jokersmonster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardeşim kas oranım var eyvallah fakat benim derdim kilo alırken yağ almamak başlıktada belirttiğim gibi sizce bu beslenme şeklim yanlış mı ki vücudum yağlanıyor acaba

4. jokersmonster

jokersmonster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yardımcı olcak yok mu acaba ?
    Yağlanmadan kilo almanın yollarını öğrenmek istiyorum fakat forumda ne kadar gezsemde bulamadım

Sayfayı Paylaş