Kilo Alma İle İlgili

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve frieden_stahl tarafından 25 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. frieden_stahl

frieden_stahl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Merhaba arkadaşlar
    Ben 24 nisandan itibaren okuduğum okulun salonunda vücut çalışmaya başladım.Boyum 1.78m ve kilom 60 . Nasıl kilo alacağım ile ilgili bana bir beslenme cetveli oluştururursanız çok sevinirim. Bu arada ben ailemin yanında değilim, gurbetteyim :) . Yani yemek konusunda biraz sıkıntı çekeceğim.Forumda bir sürü yerde yazıyo diyeceksiniz ama onları toğarlayıp kendime adam gibi bir beslenme programı ayarlayamıyorum. Eğer bana siz program yağarsanız çok sevinirim. Şİmdiden teşekkürler.

2. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Forumu bence biraz fazlaca araştır.Çok işine yağrıyacak bilgilere sahip olacaksın.Sana tavsiyem carb ve protein alımını arttırman.carb kalitelileri pirinç,baklagiller,bulgur,patates proteinde beyaz ve kırmızı et,yumurta beyazı,peynir süt...Bu kadar bilgi yeter sanıırm.Kilo alman için aldığın kalori harcadığından fazla olmalı bunu unutma.Ve günde en az 4öğün yemek yemelisin...

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    300
    Ödül Puanları:
    93
    ee madem öğrencisin okuyana destek kampanyamız var bodyforumtr ekibi olarak böyle bir karar aldık :D bu yüzden yardım ederiz elbette

ÖĞRENCİ İŞİ HESAPLI VE PRATİK BİR LİSTE YAPACAĞIM KİLO ALACAKSIN ANCAK BOZMAMALISIN DÜZENİ

SABAH-5 HAŞLANMIŞ YUMURTA 1 SARISINI YE DİĞER SARILARI YEME VE BEYAZ PEYNİR 2 VEYA3 DİLİM EKMEK
    SABAHTAN 3 SAAT SORA 1 TON BALIĞI
    ÖĞLEN-1PORS MAKARNA VEYA PİLAV YANINDA TAVUK GÖĞSÜ 250 GR
    3 SAAT SONRA 1 TON BALIĞI
    AKŞAM PİLAV VEYA MAKARNA YANINDA TAVUK GÖĞSÜ200,250GR
    VE YATMADAN 1 TON BALIĞI VE YANINDA BOL MEYVE SEBZE BUNLAR PRATİL YİYECEKLER
    AYRICA KAHVALTIDA VEYA ARA ÖĞÜNDE CORNFLAKES TE YİYEBİLİSİN YEMEDEN KİLO ALAMAZSIN BUNUDA UNUTMA İŞTAHIN AÇILACAKTIR ZAMANLA BEN 56 KİLO İDİN BAŞLADIĞIMDA 78 KİLOYUM ŞİMDİ VE YAĞSIZIM HALADA KİLO ALMAYA DEVAM EDİYORUM BAŞKA SORUN OLURSA ÖNCE ARAŞTIR SEN ÖĞRENCİSİN TOPARLAMAN LAZIM BU KONULARI

4. frieden_stahl

frieden_stahl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim arkadaşlar

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    300
    Ödül Puanları:
    93
    aslında bu bilgileri hatta daha içerikli ve detaylılarını beslenme bölümümüzde bulabilirsin umarım alacağını aldıktan sonra kaybolup giden üyelerden olmazsınız teşekkürler

Sayfayı Paylaş