Kilo aldirici tozlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nuhbestami7979 tarafından 7 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nuhbestami7979

nuhbestami7979 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi bayramlar dilerim., benim boyum 178 ve kilom 63 , doğal.yollarla bir türlü kilo alamıyorum metabolizmadan dolayı diyetisyen e gittim kilo almak için. Bana liste hazırladı 1 ay uyguladım olan kilomdam da 1 kilo verdim , ve şuan gardiyan olduğum için biraz.vücudumun yapılı olmasını.istiyorum bu konuda protein tozumu almalıyım.karbonhidrat tozu mu acaba neyi nasıl kullanmalıyım.yardımcı.olabilecek birileri varsa mennun olurum

2. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kilo alman için günlük alman gereken kalorinin üstüne çıkman lazım. Mesela günlük 2500 kalori alman gerekiyorsa senin bunun üstünde kalori alman gerekir. Tabi bu alımı aşırıya kaçırmadan, yani yağlanmaya sebebiyet vermeyecek bir şekilde almalısın. Protein tozu kilo almak istiyorsan gereksiz olabilir. Onun yerine gainer, yani karbonhidrat tozu, alabilirsin. Ancak yemek yoluyla alman gereken kalorinin çoğunluğunu karşılayabilmelisin kı alacağın karbonhidrat tozunun faydası olsun. Bunun dışında beslenme bölümünü inceleyerek eksiklerini giderebilirsin.

Sayfayı Paylaş