Kilo Aldırıcılar

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve gokalp tarafından 30 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. Zuul

Zuul Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İlaçcı
    Yer:
    SAMSUN
    guardbody kilo'n baya iyiymiş.Ben hala dediklerimin arkasındayım ki bana bu ürünü satan kendi ticari bölge müdürü söylüyor gainer şeder deposu bundan dolayıda antremanlarda atıyorum ahmet gainersiz 45 dk çalışabiliyorsa,gainer kullanan hasan 1,5 saat çalışabiliyor.Dolyısıyla antremanda daha fazla çalışmanı sağlıyor ve herkesinde bilmiş olduğu üzere bir antreman 90 dk geçmemeli = gainer gereksiz.yağlı irili bir görünüm alırsınız o kadar.Bu ürünü kötülemiyorum,nitekim o konuda çünkü çok işe yarıyor :roll: öyle olmak isteyenler tabiki yelkenler fora.Gerçi bu arz talep meselesi.Bazı sporcular bulk dönemi yüklenirler şişerler ve defi yaparlar.Ben ise atletik irilik olmadan sadece kas inşa ediyorum yani karbonhidrat ve yağ yok (yemeklerdeki ekmek ve yağlar hariç tabiki) sadece proteine yükleniyorum.

2. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    salonumuzun anlaşmalı olduğu supplement firmasının plasiyeri benden dewamlı supplement kürü programı alır.supplement satıyorlar diye bu işi çok iyi bilecekler diye bi şey yok...ben çok spor salonu antrenörüne supplement kürü verdim...

3. Zuul

Zuul Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İlaçcı
    Yer:
    SAMSUN
    Ama ben Ticari müdüründen bahsediyorum.Bizler plasiyerlerle uğraşmıyoruz..... :badgrin:

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    nature best-maksimum sağlık genel mudurlerıyle ve solıd gıda bolge mudurlerıyle benımde aram ıyıdır.kullanım konusunda malesef eskı sporcular kadar derın bılgıye sahıp degıller.kendılerını gelıstırmedıklerını soylemek tabiki haksızlık olur.gün geçtıkçe onlarda satışlarına yeni yönler vermek için gelişim surecini takıp ediyorlar fakat her firmanın kendi urunlerını iyi lanse etmesı o markanın number one olmasını gerektırmıyor.bırcok urune ben gaıner olma ozellıgı dısınde seker deposu olarak bakıyorum.daha oncekı yazımdada belırttıgım gıbı deneyeniniz varmı bilmiyorum ama amerikadan weıder mega mass deneyin ve daha sonra ulkemıze gıren alman menşeili weıder mega mass deneyin.aradaki farkı göreceksınız.fason firmaların kalite kontrol aşamaları ile fırmanın kendi kalite anlayışı farklılık gosterıyor.buda dırek olarak urune yansıyor.

Sayfayı Paylaş