kilo aldırıcılar.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Gogu tarafından 27 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Gogu

Gogu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaslar ben bady basladım ama takviye olarak kilo aldırıcı ürünler almak istiyorum,zayıf olduğum icin neler almam gerektiğini yazarsanız yardımcı olursanız sevinirim.. saygılar yas 20 boy 1.85 kilo 61

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    öncelikle doğal beslen zaten yenisin vucudun supplementlerden pek bi fayda sağlamayacaktır paran boşa gitmiş olur şuan için bi müddet (yaklaşık 3-6 ay arası) doğal beslenmeyle devam et zaten vg sayesinde kilo alırsın .

3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    sağlam çalış sağlam beslen kilo alacaksındır ögün sayısını fazla tut

4. Gogu

Gogu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    üni.. okuduğum icin düzenli beslenemiyorum tam olarak ek bişiler alsam önerseniz

5. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    amaca göre protein tozu veya gainer kullanabilirsin yada 2sini birden kullanabilirisin

6. Gogu

Gogu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tesekkurler arkadaslar o guzel cvblarınız için.. umarım yaza kadar 80 ne vururum :)

7. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    o kadar kolay degil hatta bence imkansız 20 kilo alman lazım . 1 senede olur ancak bu . 20 kilo alman cunku genelde ılklerde cabuk kılo alırsın ben ılk 20 gunde 3 kilo aldım mesela sonra zorlasır gıttıkce daha cok yemen gerekır . buda ancak 1 senede 20 kılo alabılırsın ama saglam bi program saglam bi beslenmeyle 70 i 2,5 - 3 ayda olursun .

8. Gogu

Gogu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    anladım beslenme önemli tabikide malum okul var zor oluo dikkat etmek,protein ve gainer alcaz artık acıkları o sekil kapatacam. 70 olayım onada şükür iyce taktım kafaya hırs yaptım bide :)

9. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    kahvaltıda yumurta ye 2-3 tane uyumadan önce süt iç idmanlarına düzenli git çalışır yersen herşey olur

10. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    sana katılmıyorum düzenli beslendikten sonra ve ben kilo alırım yaparım dedikten sonra herşey olur 3ayda 10 kilo aldım 63.5kgdan 73 e cıktım gainfast 2.5 kg bitirdim %70 i kas olarak aldım bence düzenli çalısma ve beslenmeyle yapılamayacak bisey yoktur..iyi çalışmalar

11. parozi

parozi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    en güzel kilo aldırıcı uyumadan önce içilen yarım litre süt ve yemekten sonra yenilen taze meyve sebzedir bence

12. tselcukt

tselcukt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin
    benim üniversitede bi hocamda bu sporla ilgileniyor onunla sohbet ederken laf suplementten açıldı ve ona hiç gainer yani kilo aldırıcı kullanıp kullanmadığını sormuştum spora ilk başladığında universal gainfast kullanmış memnun kalmış ben denemedim açıkçası ama düşün istersen denemeyi veya benim gibi yapıp suplemente verecek paran yoksa günde 6 öğün doğal beslen bulduğun yararlı yiyecekleri besin değeri yüksek olan yiyecekleri at ağzına :)

13. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    ben 6 ayda yanımda çalıştırdığım elamanıma 12 kg aldırdım 14 yaşında şimdi 60 kg body falan yapmıyor sadece yiyor yağlandıda dahada on kg almak istiyor :) göbek istiyor yani neyse uzun lafın kısası bu çocuk gelişme çağında girdi benim yanımave birden bire beslenmesi değişti ve 5.5-6 ay içinde tam 12 kg aldı protein tozları düzenli beslenme dietleri ile istediğiniz kg ye ulaşmanız mümkün ama o kadar diete nasıl dayanırsın bilemem benim en sevmediğim şey her 2 swaatte bir yemek yemek gerçekden çok zor çekilir işkence değil

14. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    3 ayda 10 kilo alabilirsin . bende arkadasa 2,5 - 3 ayda 70 olursun dedim farkındaysan . ama 70 olması ıcın en az 7-8 ay bence cunku kilo almak kilo aldıkca zorlasır . arkadasın 60 kılosu . günde 2000 kaloriye ihtiyacı war ( örnek ) kilosu 70 olunca 2700 kaloriye ihtiyacı olucak ve 60 kılodan yedıgınden daha fazla yiycek . anlatabildim umarım :) .

15. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    hemen ekbesinde arama çözümü.en azından elindeki imkanlarla doğru beslenmeye çalış 3 ay sonrada protein tozunu alır yoluna devam edersin gelişimi farkedesin eğer doğru beslenirsen ama bi anda olucak şey değil tabiki sabırla hergün doğru beslenmeyi yapman şart

16. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    sonuçta kilo almayı başardığı için midesi büyüyecek ve hergün bi önceki günden daha çok yiyecek tüketecek bazen beni doyuramayorlar bazende 3ögünle duruyorum canım istemiyo yemek yemek zorlamıyorum kendimi yemek yemekten sıkıldım acıkcası gir cık agızım boş durmuyo :D

17. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    bu işin en zor kısmı o sabırla o beslenmeyi her gün yapabilmek şahsen o sabır bende yok ilk başladığım ay vardı o sabır o ilk ayda yada ilk 1.5 ayda 6.5 kg aldım ama sonrasında ne sabır kaldı ne beslenmesi şimdi yeniden sıkı beslenmeye başladım bi 3-4 kg daha almaya çalışcam ama sonrası gene malum beslenme kısmı çok çok zor ya allah yardımcınız olsun

18. Gogu

Gogu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tesekkur ederim arkadaslar guzel cvblar için.Universal Nutrition Gain Fast 3001 almaya karar verdim umarım faydasını görürüm..

Sayfayı Paylaş