kilo aldırıcı ve whey protein

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve aslihan06 tarafından 11 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. aslihan06

aslihan06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba. ben 34 yaşında bir bayanım. bundan 2 ay önce optimum serius mass ve optimum whey protein aldım spora yazıldım ancak spora gidemedim 1,5 yaşında bebeğim var. ben deneyimli arkadaşlara soru sormak istiyorum. spor yapmadan bana bu ürünler kilo aldırır mı? eger aldırmazsa sizlerin aracılığınızla elimdeki bu ürünleri almak isteyen arkadaşlar olursa daha az bir fiyatla satmak istiyorum. tesekkürler aslıhan.

2. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Ağırlık veya direnç egzersizi yapmazsanız vücudunuza alacağınız ekstra kalorilerin büyük kısmı yağ olarak depolanır. Bu ekstra kaloriyi nerden aldığınız fark etmez.

3. aslihan06

aslihan06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler öncelikle ilginize.. ben çok zayıfım 45 kiloyum ve kilo alamıyorum. bu tür ürünlerin sporla beraber alındığında ancak amacına ulaşabilecegini okudum bu yüzden soruyorum. benim için yağ kas farketmez çünkü zayıflıktan iyidir. bu ürünler sporsuz bana kilo aldırır mı ?

4. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Yaktığınızdan fazla kalori aldığınız sürece kilo alırsınız.

Porsiyonlarınızı büyütün, bol bol kuruyemiş yiyin. Kaliteli ve yüksek kalorili besinleri araştırıp diyetinize dahil edin derim.

Diğer sorunuzun cevabı da bu sebeple ilk verdiğim cevap ile ilgili. Siz tüm gün birşey yemez ve bu ürünlerden medet umarsanız hiçbirşey olmaz. Ama mesela zaten yüksek kalorili beslenip birde üstüne bunları alırsanız tabi ki daha da fazla kalori ve dolayısıyla daha fazla kilo alırsınız...

5. aslihan06

aslihan06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler o halde bu ürünlerle kilo alabilirim:) karbonhidrat( optimum marka) ve whey proteini sütle mi yoksa sütle mi tavsiye edersiniz? aç veya tok karna sabah mı akşam mı bunları da bilmem gerekiyo..

6. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Sabah ac karnına yani kahvaltıdan önce almanız işinizi görücektir. Beslenme takviyesi olarak düsünün bunu günlük caloriyi artırma amaclı .Uyanır uyanmaz vucut ac olur bunuda karsılamak icin 1 ölcek protein tozu kullanabilirsiniz . Sütle icmeniz suyla icmenizden daha yarar saglicagı kanısındayım. Zaten kilo probleminiz yok kilo almak istiyosunuz o yüzden tam yaglı veya yarım yaglı sütle icebilirsiniz

7. aslihan06

aslihan06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler.. ben spor yapmadan bu ürünlerin hiçbir işe yaramayacağını okumuştum. tamam o zaman çok sevindim hemen başlıyorum kullanmaya.. yemek yerim öğün atlamam ama aralarda yiyemem. yani sadece bu ürünler bana kilo aldırsın demiyorum. yemekle beraber umarım işe yarar.

Sayfayı Paylaş