kilo aldırıcı shake

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve dht2 tarafından 28 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. dht2

dht2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bugün denedim blenderda hazırlıyoruz shakemizi kilo almakta çok zorlanan ve iştah sorunu olan arkadaşlar öğün arasında bikere yapıp içebilir. . emin olun gainerdan daha kaliteli karbonhidrat ve daha kaliteli bir kalori almış olursunuz. gainera o kadar para dökmek bana göre en saçma şey. bikere gainerdaki kalorinin çoğu şekerden geliyor yağlanmak istiyorsanız alın tabi. dandik bir karbonhidrata sahip ve fiyatı çok uçuk bir seviyede bana göre en gereksiz supplement . hiçbirşey doğal besinlerin yerini tutmaz biz sadece doğal besinleri daha kolay tüketilebilir hale getiriyoruz burda.

Şimdi vereceğimiz malzemeleri blenderdan geçiriyoruz. blende iyi ve güçlü bir blendersa tamamen içilebilir hale getirecek ve hiçbir parça bırakmıyacak tamamen sıvı hale getiriyor.

Malzemeler 500 ml süt + 100 gr yulaf + 1 adet orta boy muz + 3 yumurta (buradaki tek tartışılabilir konu yumurtanın çiğ olması herangibir ciddi sağlık sıkıntısı yapabilirmi bilmiyorum ben pek sanmıyorum ama onun yerine protein tozuda kullanabilirsiniz tabi. ) ıyyy iğrenç bu içilirmi diyebilirsiniz yumurtadan dolayı ama emin olnun yumurtayı en ufak şekilde bile hissetmiyorsunuz. ne tadı ne kokusunu farkediyorsunuz. muzlu milk shake içtiğimi hissettim bir farkı yok. içimi çok kolay. ve içtikten sonrada tıkamıyor tok tutmuyor. 1 saat sonra yine yemek yiyebilirsiniz.

Besin değerleri

KALORİ: 1004.2
    PROTEİN:49.95
    KARBONHİDRAT:112.92
    YAĞ:41.33

2. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Bugun nerdeyse bunun aynisini yaptim tek fark ben biraz badem koydum ve sutu 300ml tuttum. Bende bugun ilk defs cig denedim yumurtayi indan cig yumurts ictigini bildigi icin midesi bulanmiyor degir icerken cikaricak gibi oldum bazen ve kokusu nerdeyse yoktu ama yinede ara sira hissettim bence yumurtayi ayri yemek hem daha saglikli hem daha lezzetli hemde daha kaliteli olur

dht2 bunu beğendi.
  3. dht2

dht2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    aynen piskolojik olrak çiğ yumurta orda olduğunu bilmek etkileyebilir içerken ama zerre kadar fark edilmiyor. bende tam tersi hergün haşlayıpta 3-4 yumurtayı yemekten yoruldum o şekilde yerken 2. 3. yumurtadan sonra çıkaracak gibi olmaya başlıyorum bende. bu şekilde tek seferde götüryorum herşeyi

4. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Mantıklı ama dediğim gibi çiğ yumurtaya güvenmiyorum

5. HeldMan

HeldMan Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum besin değerlerini biraz abartmışsın galiba o kadar değildir bir bak istersen bidaha.

6. dht2

dht2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    500 ml süt (yağlı) = KALORİ:273.2 kcall PROTEİN :16.9 gr KARB:17.65 gr YAĞ: 17 gr
    100 gr yulaf =KALORİ:356 kcall PROTEİN:12.6 gr KARB:60.7 gr YAĞ:7 gr
    3 yumurta =KALORİ:231 kcall PROTEİN:19.35 gr KARB:1.05 gr YAĞ:16.8 gr
    muz(orta boy) =KALORİ:146 kcall PROTEİN:1.1 GR KARB:33.52 YAĞ:0.53gr

7. warrior_000

warrior_000 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba Uzun zaman geçmiş , ama bu shake bana uygun geldi. Bunu öğün arası demişsin ama ben bunu hergün sabah kahvaltı yerine içebilirmiyim ? Çünkü özellikle yumurtadan nefret ediyorum , 1 tane dahi zor yiyorum. Ama bunu yaparsam tadı gelmez diye düşünüyorum.

dht2 bunu beğendi.
  8. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    yulaf yerine fıstık ezmesi kullansak olur mu birde sabah kahvaltılarda süt ile müsli karıştırsak nasıl olur

9. dht2

dht2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Kesinlikle tadı gelmiyor. Kahvalti yerine içebilirsin tabiki.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

warrior_000 bunu beğendi.
  10. dht2

dht2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Oda olur tabiki. Denemek lazım.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

warrior_000 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş