kilo aldırıcı egzersizler

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve lampard tarafından 13 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. lampard

lampard Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar yaklaşık bir yıldır çözemediğim sorunda yardım istiyorum farklı farklı salonlara gittim ve ordaki antrenörler sürekli farklı hareketleri tavsiye etti bazısı 20 30 hareket bazısı sadece 4 hareket dedi sizce zayıf bir bünye için başlangıçta hangi hareketler yapılmalı ve nasıl devam etmeli bu önemli konuda yardımınızı bekliyorum çünkü bir kaç ay sonra toz kullanmaya başlıycm boşa gitmesin

2. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    başlık muhtemelen kilitlenecektir fakat herkesin söyleyeceği gibi, egzersizler kilo aldırmaz, kilo alıp vermek tamamen senin beslenmene bağlı. ayrıca 30 hareket her bir kas grubu için mi anlamadım ? eğer öyleyse arkana bakmadan hızlı adımlarla uzaklaş bunu tavsiye eden kişiden. başlangıçta en ana çok eklemli hareketlere ağırlık vermen gerekir. compound egzersizler diye aratırsan bulursun

3. lampard

lampard Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    başlık neden kilitleniyor ben burda yeniyim anlamadım.beslenmeme dikkat edecem ben sadece yapmam gereken egzersizleri sordum 20 30 hareketi her antrenmanda farklı bölgeler için yapıyordum başlık kilitlenirse ayrıntılı cevabı nerde bulabilirim

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    başlık sorduğunuz soruların cevabı forumda olduğu için kitlenecektir

5. lampard

lampard Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    iyi de arama yaptığımda istediğim şeyler çıkmıyor binlerce başlık arasından nasıl bulcm ben

6. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    kilo almak yemek ile alakalı bir şeydir ,yaktığınızdan çok kalori alırsanız kilo alırsınız. kilo azlığı probleminiz var ise toz alırken gainer cinsi protein tozlarından kullanabilirsiniz.

lampard bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş