Kilo aldırıcı antreman programı öneriniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fırat barış başbağcı tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fırat barış başbağcı

fırat barış başbağcı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaşadığım ilçede spor salonu yok ama belediyenin spor merkezinde antreman aletleri var ancak orda da salonda hoca yok.Bende 1.85 boyundayım ancak malesef 62 kiloyum.Sizden ricam uygulayabileceğim kilo aldırıcı bi antreman programı öneriniz var mıdır?

2. Mercurial

Mercurial Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    FOOTBALLER
    Yer:
    ATİNA
    bench press (göğüs)-barbell curl ( biceps)-dar tutş bench press ( triceps) -crunch zaten yaparsın bu hareketler ana hacim hareketleridir bunları araştır bunlara ekleyerek kendi kombinasyonlarını yapabilrsin o yazdıklarım hareketler temel hacim hareketleridir

3. fırat barış başbağcı

fırat barış başbağcı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  4. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Benim hocam bu sporda en önemli şeyin beslenme olduğunu söyler durur. Bana 1 saat önce yemek ye gel çıktıktan yarım saat içinde yemek ye der. Bu şekilde ancak kilo alabileceğimi söyler, aklında bulunsun.

5. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Kardesim kilo almak daha cok beslenmeyle ilgili.spordan önce ve sonra yemek yiyeceksin. Önce yedigin yemegin zamani metabolizma hizina bagli.mesela cogu kisi 1,5saat önce ye der ama ben yemek yedikten 2-3saat sonra spora gidiyorum,yoksa yediklerim agzima geliyor.spordan sonra deli gibi acikiyor olman lazim ve 30dk sonra protein+karbonhidrat iceren yemek yemen lazim. Bol bol pirinv pilavi,makarna,tam bugday ekmegi,tavuk,sebze,meyve,kuru yemis ve su tüket. Ama yaz geldigi icin kilo kazanmak biraz zor olacaktir.sporcular kışın kilo alır,yaz sicaginda kilo verir.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    protein tozudur antremandan sonraki yarim saatte alinan,yemek degil,eger toz kullanmiyorsanda hafif bir protein icerikli biseyler yer iki saat icersindede ana yemegini yersin.

7. fırat barış başbağcı

fırat barış başbağcı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sınav haftamdı sayfaya bakamamıştım hepinize öneriler için teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş