kilo aldırıcı ürün kullanımdan sonra doğan şikayetler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tnta tarafından 3 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tnta

tnta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar ben 2012 yılının kasım ayında vücut geliştirmeye başladım.boyum 1.94 kilom 64 , spora bşladıkdan sonra muscle juice revolution 2600 kullanmaya başladım en başlarda günde 4 ölçek alıyordum fazla alıyorsun dediler sonra değiştirdim idmandan önce 1 ölçek idmandan sonra 1 ölçek almaya başladım,yemeklerim herşeyim düzenliydi.sıkıntı şuki arkadaşlar ben bu ürünü içince fenalaşıyorum ter basıyor midem bulanıyor,idman sırasında tuvalete çıkıyorum bazen.kustugum zamanlarda oluyor iştahsızlıkda yapmıştı.1-1.5 ay kullandm ama sıkıntılı geçti.karaciğeremi baktırmamı sölediler herşeye baktırdım temiz çıktı.yani kullandıgım ürün neden böle yaptı anlamadım.hocalarımda ilk defa karşılasıyoruz dediler.ürünümde güvenilir yerden alınmıştır.ne yapmam gerekiyor arkadaşlar.spora ara vermek zorunda kaldım.zar zor 70 kilo olmştm tekrar 64 e düştüm.ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun.

2. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Doğal yoldan devam etmelisin bence kullandıklarının vucud dengesini bozmasına izin verme. sağlığın daha önemli.

Sayfayı Paylaş