Kilo alamayan arkadaşlar buyrun birbirimize yardım edelim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ralider tarafından 18 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Ralider

Ralider Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Ben 35 gündür spor yapıyorum 54 kilo ile başladım suan 59 kiloyum saplament olarak sadece gainer kullandim çok zor kilo alan biriyim günlük 3 büyük 3 küçük öğün yiyorum tabi midenin aldığı kadar zorlayarak xtra napabilirim biz zayıflar olarak birbirimize yardım etmeliyiz kilolular sadece yersen alırsın diyo yiyemedigimizi yada yedigimiz halde alamadigimizi anlatsak dahi anlamiyorlar ☺☺

2. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    35 gunde 5 kilo kaliteli alabilecegini dusunmuyorum bu yuzden bence gaineri bırakıp her ay 1 2 kilo almayi hedeflemeliain

3. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Kilo almakdan daha kolay ne var? Ye bir sürü yağlı yağlı yemekler, üzerine de künefe gibi bol şekerli tatlılar ye. Sen hiç farkına varmadan bir bakmışın ki 90 kilo olmuşun.

4. Ralider

Ralider Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Body sayfasinda yağdan bahsetmen komik arda gainer garanti çözüm

5. CowardGuy

CowardGuy Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    gainer ile 1 ayda almış olduğum 4 kiloyu diyeti bırakınca 1 haftada geri verdim (fakat suçu gainere atmak ne kadar doğru bilemiyorum, sonuçta besin takviyesi) ben de kilo almakta zorlanıyorum sanırım uzmanların dediği gibi ayda 1 kilo almak daha sağlıklı bu işi yaparken sabrı öğreneceksin 7 ayda 7 kilo alsam vücudum buna alışır metabolizmam düzene girer ve kolay kolay kilo vermem diye düşünüyorum ben en azından deneyeceğim ayrıca kalori açığı varsa gainer bence iyi bi alternatif

6. Ralider

Ralider Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Gainer zaten sadece ek takviye ama şunu söylemek isterim gainer ile kilo alıp kalori oranını koruyamazsan bırakınca tabiki kilo kaybedersin ben suan dymatize mass aldım suan 60.650 gr mim yaza 70 girmek istiyorum gainer pahali geliyo çünkü ayda 2 kutu gidiyor ama yaza 70 kg garanti yağ olur az ama onuda kardio ile korurum

7. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Bazı insanlar çok az yemek yediğinin farkında değiller, metabolizmalarının süper hızlı olduğunu sanıyorlar ve ondan kilo almadıklarını sanıyorlar. Seni de onlardan sandım.

8. Ralider

Ralider Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yok bu forum sayesinde herseyi öğrendim ☺

9. kaci

kaci Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trakya
    Benimde 5. ayım bitiyor. 55 kg ile başladım azönce tartıldığımda 67 kiloyu gösteriyordu tartı fakat göbeğim kendini göstermeye başladı. Aldığım kaloriyi düşüreceğim biraz o kilo alamıyorum diyenlere tavsiyem herkesin dediği gibi yemek yesinler ilk başlarda bende fazla yemek yiyemiyordum fakat yavaş yavaş zamanla miktarı artınca şuan sürekli yemek yiyesim geliyor kendimi sınırlandırmam lazım böyle devam edemem :)

10. Ralider

Ralider Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bugün 60 kilo oldum 4 ay var yaza beslenmem full resmen dediğin gibi her dakka açıkiyorum inşallah yaza 68 olursa 70 le girsem öf süper olur

11. kaci

kaci Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trakya
    Bende öyle diyordum 70e doğru geliyor kilom yaza rahat 72 74 arası olurum ama şuan bile aynaa baktığımda hacimsiz geliyor bana boy 1.80 olduğundan sende boy daha kısaysa güzel durabilir ayrıca şunuda belirteyim gainer kullanmadım başladım başlayalı yani gainer kullanmazsam kilo alamam diye bi düşünce oluşmasın kafanda günlük yeterli kaloriyi alırsan hertürlü kilo almaya devam edersin :)

12. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Benim de boy 172, kilo 65. Göbeğim var. Göbeği nasıl eriteceğimi bilemiyorum. Üzerimde kıyafet varken zayıf fit gibi gözüküyorum ama üstüm çıplakken göbeğim var. İnsanlar bana yeter daha fazla zayıflama diyor ama göbeğim var yani.

Son düzenleme: 21 Mart 2016
  13. Ralider

Ralider Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Gainer hoşuma gidiyor çikolatali süt niyetine benim boyu 1.72 70 kiloda çok iyi durur 75 kiloda tam istediğim vücuda sahip olurum hiç yağ tuz şeker kullanmıyorum yani gereksiz olanları definasyona girmek istemiyorum direk parçalı büyümem gerek ☺
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Mart 2016 ---
    Hem ağırlık çalış hemde antreman bitişi kardiyo yap fazla zorlamadan bide Yemene dikkat et unutma karın kası mutfakta yapılır sen şeker yağ tuz kullanirsan 10 yılda çalışsan karın bölgeni fiit hale getiremessin öncelik beslenme sonra ağırlık ve kardio

14. kaci

kaci Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trakya
    Benimkide o durumda şuan aldığım kaloriyi azaltıp her antremandan önce 10 dakika bisiklet haftada 2 kerede antremandan sonra karın çalışmaya başlayacağım bakalım.

Sayfayı Paylaş