Kilo Alamama

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve AssassinUct tarafından 15 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. AssassinUct

AssassinUct Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar bir türlü kilo alamıyorum ve bunu artık takıntı haline getirdim kilo alamadığım sürece sanki vucut gelmişmiyomuş gibi geliyo. Boy 1.78 kilo 71 şuan şeker tüketmiyorum tuzz cok az yemeklerde sadece gazlı içicekler tüketmiyorum nerdeyse 6 ögün düzenli besleniyorum elbet gelişmem vardır ama artık iyice kayafa takmaya başladım. Ne yapmalıyım şimdiden teşekkür ederim

2. kralpasa

kralpasa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Kilo alamamanın 2 sebebi vardır ya yeterli kalori almıyorsundur ya da hormonal bir problemdir bence hormonal değil çünkü kilon boyuna göre gayet normal zaten 1.75 boy ile 90 95 kilo civarında bir şey olmak istiyorsan ve bunu kas olarak olmak istiyorsan işin çok zor bence kalori hesabını düzgün yap hedeflediğin kiloya ne kadar zamanda ne kadar kalori ile çıkabileceğini hesapla ve ona uymaya özen göster şahsi görüşüm 5 kilo daha alıp mevcut kiloyu koruyup onları kasa çevirmendir

AssassinUct bunu beğendi.
  3. AssassinUct

AssassinUct Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evet üstat aynen öyle yapacam zamanla dengeli ve güzel beslenme ile iyice olucak vucut. zaten en önemli şey beslenme ve kaliteli spor uyku. Zayıf gözüküyorum diye takıntı haline getirdim ben buda moralimi bozuyor

4. kralpasa

kralpasa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Ya ben napayım 190 cm boyum var 1 yıldır spor yapıyorum başladığımda 60 kiloydum şuan aç tartıldığımda 72 kiloyum 1 yılda 12 kilo aldım ama hala zatıf gösteriyorum almam gereken minimum 8 kilo daha var çok takma kafana

5. Cahil Adam

Cahil Adam Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kilo alamıyorum diyorsunuz belki bir doktorluk durum vardır ama onun haricinde yazanlara çok sinirleniyorum. Bak dostum gidip kendine bir beslenme programı hazırlayacaksın ve bu beslenme programında yapay şeker olmayacak. Bunu iki dün deneyeceksin baktın kilo almıyorsun, daha çok kalorili bir program yazıp onu deneyeceksin. Uzun süredirde beslenme programında farklılık yapmıyorsan iki haftada bir gün normal öğünlerinden çok farklı şeyler yiyerek vücudunu şaşırt. Bu arada yağ oranın kaç?

6. sagopa_mami_1995

sagopa_mami_1995 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo için gainer iyidir

7. hamzakcit

hamzakcit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1-sigara iciyorsan birak
    2- en az 5 (BES) ana ogun yemek ye
    3- mass (weight) gainer kullan
    en fazla bak en fazla iki haftada bi kilo alirsin ki ben haftada bi kilo aldim. hadi bol sans kolay gelsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. mertbaspnr

mertbaspnr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım bak sana tavsiye KESİNLİKLE DOKTORA GİT. Ben çocukluğumdan beri çok zayıfım bunu fazla takıntı haline getirmedim ve bunun için hiç doktora gitmedim ama bikaç ay önce aşırı gaz ve karın ağrısı yüzünden doktora gittim. Gastrit dediler ve diyet programı verdiler fakat gaz sorunum devam etti. En sonunda intaniye yani enfeksiyon hastalıkları bölümüne gittim, bağırsak kurdu tanısı koyuldu Yomesan adlı bir ilaç verdiler. O ilacı aldığım gün 3 metreye yakın bağırsak kurdu düşürdüm (şaka yapmıyorum). O günden sonra 2 haftada 7 kilo aldım ve diyet programımı hiç değiştirmeden. Yani sana tavsiyem git bi bağırsağına baktır çünkü bağırsak kurtları zayıflıkla bire bir orantılı...

9. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  10. abelcan

abelcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında kilon ve boyun gayet orantılı,aynı zamanda çok iyi beslendiğini belirtiyosun.Benim tavsiyem doktora gidip bağırsak kurdu vs için bi tahlil yaptırman.
    İnternetten de belirtilerine falan bakıp karşılaştırabilisin doktora gitmeden önce.

11. AssassinUct

AssassinUct Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saolun arkadaşlar pazartesi ilk işim doktora gitmek olacak
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Mayıs 2015 ---
    Yag oranı %17

Son düzenleme: 22 Mayıs 2015

Sayfayı Paylaş