1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Kilo Alamıyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve realalemci tarafından 24 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. realalemci

realalemci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam Üstadlar;
    Ne yaparsam yapayım 65 kilonun üstüne çıkarmıyorum.Salonda çalışmaya devam ediyorum.Ama sadece kaslarım belirginleşiyor.Önerilerinizi bekliyorum.Yaklaşık 1 yıl falan oldu salona gidiyorum.
    Boy : 1.82
    Kilo : 65

2. ibrahimmmm

ibrahimmmm Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap Su Olabilirmi?

Suyu ihmal ediyor olabilirsin. Unutma ki kasların %70 i sudan ibarettir. Örneğin ben salona gitmeden önce 75 kilo idim, 3 ayda 80 e vurdum. Vucudum oldukça su çekti ve birazda kaslarım gelişti tabi. ;)
    Karbonhidrat, protein, yağ ve suyu ihmal etme. Hacim yapamamanın bir nedeni de bağırsak flagelleteleridir. Bir doktora görünmen fayda sağlayabilir.
    İyi hacimler... :D

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Re: Cevap Su Olabilirmi?

önce saglık durumunu gozden geçirt.tiroıd testlerı yaptır ve ardından bagırsak parazıtlerı ile ilgili tahlilleri yaptır.proteın kadar karbonhıdratada yuklenmeyı unutma.zamanlama onemlıdır.antrenmanı kısa tut ve iyi dinlen.unutmaki vuut çalışırken degıl dınlenırken gelişimini tamamlar.

4. LionBody

LionBody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

başka söze ne hacet ?

5. realalemci

realalemci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tamam üstada dediklerini yapacağım ama bunun için hangi branştaki doktora başvurmam gerekiyor?

6. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Yukardaki yorumlara ilaveten sana mısır gevreğini önereceğim.Kg çok az olduğu için çikolatalı mısır gevreği daha iyi olur.Bunu gün içinde olabildiğince tüket,bol bol karbonhidrat alırsın hem de sıkılmadan zevkle yersin.Yanında da yağlı süt kullanabilirsin.Gün içinde özellikle de yemeklerin üstüne tatlı niyetine yağlı süt+çikolatalı mısır gevreğini bol bol ye,bu sayede hem bol karbonhidrat yanındaki sütle de protein alırsın,ve eğer sıkı yer üstüne de bunun uygularsan rahatlıkla kg alırsın,ben yaptım sonuç güzeldi,kolay gelsin ;)

7. pitbullw

pitbullw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kasap deri
    Yer:
    AMASYA

bunların yanı sıra ögün atlayanlar var sabah 11,gibi kalkıp ögeleyi simitle geciştiren var bunları da göz önüne almak istedim benim düşüncem ögünde atlıyo olbilir

8. cdalgic2

cdalgic2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fransızca öğretmeni
    body e ilk başladığımda 52 kiloydum şu an 80 im.tecrübelerimi paylaşayım.
    1.yeterince yediğini düşünüyorsun belki ama inan yemiyorsun. 1 kilo marul yemekle 1 kilo pilav yemek aynı şey değildir.bunu unutma.
    2.pilav,makarna,fındık kuruüzüm karışımı ve süt bunları eksik etme.proteinden daha fazla karbonhidrat lara ihtyacın var.protein tozu şu aşamada sana pek yararlı olmaz.sana weider megamass veya 80 lerin klasiği universal gainfest 3100 ü öneririm ikisindende çok iyi etki aldım. ilk ayımda megamass sayesinde 6 kilo aldım.
    3.haftada 3 kereden fazla antreman yapmama izin vermezdi hocam.fazla enerji yakarsan kilo alamassın.unutmaki beslenme antremandan çok daha önemli bu sporda.
    4.kilo alamıyorum fikrini kafandan at ve azimli ol.

9. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    günde 6 öğün yemeyi ihmal etme 2.5, 3 saatti geçirme. ögünlerinde pilav, makarnayı eksik etme, günde 1 su bardağı kuruyemiş tüket fındık fıstık badem. sabahları yulaf konflex 1 kase.
    b ,c vitamını al. antrenmanın kısa tut yuksek kılo düşük tekrar sistemıyle çalış.

Sayfayı Paylaş