Kilo alamıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Morgan la faye tarafından 3 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Morgan la faye

Morgan la faye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar kendimi bildim bileli kilo almaya çalışıyorum ama nafile.25 yaşındayım 163 cm 48 kilo bayan.hardline progainer 3 kilo kullandım 1 ay.normalde günlük en fazla 1800 kalori alabiliyorum.takviye ye başladıktan sonra ise başlarda yemek ile birlikte 2800 kaloriye yakın alıyordum.ama zamanla yemek isteğim azaldı ve yine toz ile birlikte en fazla 2000 almaya başladım.hafif mekik egzersiz yapabiliyorum sadece akşamları o da yağ olarak almayayım kiloyu diye.onun dışında günlük çok hareketli geçiyor yoğun tempom var.spor yapamıyorum düzenli.sanırım bende işe yaramadı bu takviye.bir ay kullananlar 3-5 kilo almış ben bir kilo bile alamadım.çırpı gibi görünüyorum.sabah akşam 170 gr süt ile alıyordum.şimdi bitti ne alayım sizce daha etkili ve zararsız bişey önerirmisiniz
    Teşekkürler

2. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    Daha etklili ve zararsız olan şey doğal beslenmektir.
    Şayet bir sağlık sorunun vs. yoksa kilo alamam,hareketli bir yaşamın olmasından kaynaklanıyordur.
    Yaktığından daha fazlasını depolamazsan 1 gr dahi alamazsın. Bunun içinde hesap yapmak zorundasın.
    Vücudunu iyi tanıyacaksın.

Quest bunu beğendi.
  3. Morgan la faye

Morgan la faye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sorun da beslenemiyor olmam.en fazla bir hafta sıkı yiyebiliyorum sonra bıtkınlık geliyor.sağlık sorunum yok herşey yolunda.metabolizman hızlı diyor doktor başka açıklama yok.yemeden kilo almak istiyorum.o da dediğiniz gibi pek mümkün değil sanırım :(

4. generationiron

generationiron Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    gainerın işe yaraması veya yaramaması gibi bir durum yok.sadece gainerla kilo alamazsın demek ki günlük kalori miktarının altında kalıyorsun kilo alamıyorsun.herkesin metabolizması yaşam koşulları farklı.2800le olmuyorsa 3000 kalori deneyeceksin.2 hafta vücuduna bakıp tartılıp arttıracaksın veya azaltacaksin.yemek yemekten başka çaren yok.ayrıca mekik çekmen yağsız kilo almana sebep vermez veya mekik çekmen karnındaki yağları yakmaz.nasıl ki kol çalıştığımızda kolumuzdaki yağları yakamıyoruz mekikle de bu olmaz.dediğim gibi kalori arttırmalısın sağlıklı yaglsrdan cok kolay kalori elde edebilirsin.bunlar kuruyemisler: fındık,ceviz,badem,çiğ kaju vs
    ayrıca günde 60 70 gram zeytinyağı tüket.1 gr yağ 9 kalori içerir

Sayfayı Paylaş