Kilo Alamıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve maicana1998 tarafından 31 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. maicana1998

maicana1998 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar kilom 71 boy 1.75 yaş 16 2 aydır düzenli besleniyorum ancak kilomda gram oynama yok hatta 73 ten 71 e düştüm şuan 71 de takılı kaldım.Yumurtanın tavuğun yulafın kalorileri çok düşük araöğünlerde fındık badem yiyorum ancak kilo alamıyorum. aynı sorunu yaşayıpta çözebilenler varsa yardım lütfen

2. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    düzenli beslenmeyeceksin kardeşim o zaman :D sağlıklı yağlara aban zeytinyağıdır hatta biraz kızartma falan da yiyebilirsin %70 oranı olan çikolatalardan tüketebilirsin antrenman öncesi sonrası pirinç pilavı makarna gibi şeyler yanında patates et gibi ürünlere aban. kilo almaman mümkün değil. hatta bunları akşam 7 den sonra yersen kilo alırsın

3. maicana1998

maicana1998 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    peki gainer kullansam faydası olurmu savaş cebeci bi videoda önermediğini söylemişti

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Sadece daha çok ye.

5. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Tabağina her zaman koyduğun yemeğe bir kaşik bir kepçe vs. Daha eklemen yeterli. Hala alamıyorsan 2 kaşık eklersin hala alamıyorsan doktora görün :). Hata yapmaman gereken bir noktaya değiniyim antrenmandan sonra önüne sadece tavuk koyup yeme yanında karb. olsun mutlaka yeşiilik yemeyide unutma yağa abanma konusuna gelince salatana 1 kaşık zeytin yağı ekmen yeterlidir.

Sayfayı Paylaş