Kilo alamıyorum (17 Yaş - 1.70cm Boy - 38 Kg)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve squat1999 tarafından 17 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. squat1999

squat1999 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Daha alamadım ama şimdi bu kutu bitmeye yakın, almasam da ne bileyim böyle kendimi daha geniş hissediyorum yani daha enerjik.

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    şuana kadar bi 45 felan olmanı beklerdim ya ben.Bu aralar nasıl besleniyon örnek olarak neler yiyosun günde

3. squat1999

squat1999 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Hala aynı üstüne üstlük 39 üzerine çıkamadım son günlerde 39.400 oldum en fazla maalesef ki. Ne yaparsam yapayım bir türlü olmuyor yani daha önceden denediğim yollar bu yollar maalesef artık ümidim yok ne yaparsam yapayım alamam.

4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Vallaha kilo almak için yiceksin yiceksin yiceksin ya başka bir çözümü yok bunun malesef.Doyana kusana kadar.Kussan bile yiyeceksin.

5. squat1999

squat1999 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Valla foruma sürekli bakamıyorum ara sıra girebiliyorum, dediğin gibi yapmama rağmen hala alamıyorum. Bundan dolayı vazgeçtim artık zayıflıkla mutlu olmaktan başka çare yok şişmanların arasında zayıf olmak ayrıcalıktır :) Ama kas olarak biraz daha fazla kaslandım son 2 ayda kollarım falan bacaklarım aynı şekilde her yer daha fazla kaslandı.

6. Yasİn66

Yasİn66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    13
    Sa arkadaşı ben bundan 2yıl önce 50 kg felandim boyda 170 di zayıftım babam felan versey yapıyorlardı ama alamıyodum bir gün balık yağı almiş hap olarak içtıkten 6-7 ay onra 5kg felan aldım derken simdi ise kılo vermeye calişiom boyum 177 kılom 76.5 balık yagını dene.

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Sana ilk verilen cevaplar hala geçerliliğini koruyor. Daha çok yiyeceksin. Şimdi burada "zaten çok yiyorum" demek sadece kaçış. Sana çok geliyor ama demek ki yetmiyor. O zaman daha da çok yiyeceksin. Daha da çok yedin ve hala kilo alamadın, demek ki hala yetersiz. Daha da çok yiyeceksin. Ta ki kilo almaya başlayana kadar daha çok yiyeceksin, bunun başka yolu yok. "Ne yaparsam yapayım bir türlü olmuyor", hayır. Yapacağın tek şeyi yapmadığın için kilo alamıyorsun, o da daha çok yemek.

Alfonso_ bunu beğendi.
  8. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    doxux hocam çok haklı :).Demekki yeteri kadar yemiyorsun gerekirse 1kg pirinç yiceksin bak vakalım alıomusun almıomusun :)

9. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Yemek yetmez vücut yaglanmamasi için sporda yapması lazım

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    abi farkında mısın ? adam 38 kilo ,ne yağından bahsediyoruz ?

Created By Loss bunu beğendi.
  11. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Bu arkadasin cok da umrunda oldugunu sanmiyorum.Uyku duzeni bile olmayan birinin yemek duzeni ne kadar iyi olabikir ki?Geceleri saat 3.30 ila 4.00 gibi mesaj cevapliyor

12. Combine

Combine Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bu spordan anlamayanlar sana cok ye der ama alakasi yok. Ornegin x kasim gelismiyor ne yapmam lazim de direk cok ye derler. Bu yabanci forumlarda da boyle. Konulara bak yabancilarin. Birisi x kas grubum gelismiyor desin alt taraflarda surekli eat like horse falan yazarlar. Eger sen gerekli kalorini aliyosan sorun yok sorun baska yerde. Belki bi 500 kalori artirimi yapilabilir. Antrenmaninda sorun var kalori aliminda degil demezler bu bilmisler cok ye de cok ye. Yani buradan anla ki seninde sagliginda sorun var. Kaslarini zorla gerekli uyariyi ver gelismemesi mumkun degil saglikliysan.

13. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Sen neyin kafasindasin?Konuyu oku sonra yaz.Adam calismiyor.Ben yeterli kaloriyi aldigini da düşünmüyorum

2pacist bunu beğendi.
  14. Combine

Combine Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    O zaman yanlis yapıyor. Bu adamin kaslarini uyarmasi lazim. Uyarilan kas elbet gelisecek. Utanmasaniz 38 kg adama 5000 kalori yedireceksiniz.

Sayfayı Paylaş