Kilo alabilir miyim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rockyshy tarafından 21 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rockyshy

rockyshy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm..
    Kendimden bahsediyim. yaşım 16 . 1.80 boyundayım 59 kiloyum.
    Ve kilo almak istiyorum.
    Gün içinde besin olarak ne yaptığıma gelince..
    Ben sabah 11 de uyanıyorum ve kahvaltıda bazı günler patates kızartması yumurta genelde ise peynir falan yiyorum çok değil tabi.
    Aralarda ise eger evde çikolata varsa onları yiyorum :D akşam ise normal bir ögün gibi düşünün çok yemem. onun haricindede 2-3 bardak süt içerim.

Şimdi ise ögünlerimde güzelce besleniyorum ve ara ögünlerde süt içiyorum veya bi ögün daha katıyorum. ve gece yatmadan önce ek olarak 1 bardak ballı süt , 3 tane haşlanmış yumurta , 2 tatlı kaşığı keçiboynuzu pekmezi ve de 2 tane maximus çikolata :D

Ben bu yaptıklarımı 3 ay boyunca devam ettirsem sizce 3 ay sonunda kaç kilo ile çıkarım.

2. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    öncelikle sabah gec kalkıyorsun önce bunu düzenle geceyi bekleme erken yat erken kalk kahvaltını yap araya öglen yemegini koy aksam yemeginede devam et ve ara ögünler de de vücüdünü besle ... yatmadan önce içtiklerini hemen yatmadan önce degil de daha önce iç, gün icerisine yayabilirsinde... bir de önemli sık sık tartıl çünkü önemli olan ne kadar kilo aldıgın degil ne kadar yağlandıgındır hızlı kilo alma yaglanırsın sonra bir de onları vermekle uğraşırsın bir de spor yap(zevk aldıgın bir spor olsun)

3. rockyshy

rockyshy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wolfmen neden gece yediklerimi daha önceden ye dediniz ?

4. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    gece GH(büyüme hormonu) uykudayken pik yapar. vucuttaki kan şekerinin artması ise bu hormonu baskılar yani yamadan önce bir seyler yersen kan şekerin yükselir, vücüt bu kan şekerini düşürene kadar büyüme hormonun baskılanır..büyüme hormonunun etkilerini saymakla bitiremem.... bu yüzden hemen yatmadan önce değilde daha önce yemeye çalışalım..

5. MrBiceps

MrBiceps Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Çanakkale
    O yediğin 3 haşlanmış yumurtayı kahvaltıda yemen daha mantıklı olur GH için pek bişey söleyemiceğim engellediğini kesin gösteren bilimsel bir veri bulamadım ama senin içinde şüphe oluşturuyosa Gece 10 dan sonra birşey yememen iyi olur . Kilo almana gelince daha fazla kalorili yiyecekleri yemen gerekir bunları da araştırarak içlerinden seçip yemen uygun olacaktır .

6. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
  7. P_A_N_ZEhir

P_A_N_ZEhir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @rockyshy

dostum senin yaşadığın problemi ben yaşadım 2 ay önce.ne yapsam kilo alamıyodum burda yazdım arkadaşlar program önerdiler hiç biri bi işe yaramadı.daha önceden gainer ve protein tozu da kullandım ve kilo almayı bırak kilo verdim diyebilirm. sana önereceğim şey günde dengeli 3 öğün ye.ne yersen ye.yeterki 3 öğünden aşağı düşme. ve her gece yatarken ben 3 tabak makarna yiyordum.sende en azından gece 12 gibi makarna,pilav,tost vs şeyler yemeye bak.bunun yanındada düzenli spor ve vg yaparsan düzenli bir şekilde kilo aldığın gibi vücudunda düzenli olur. ben 2 ayda 6,5 kilo aldım bu programımla

Sayfayı Paylaş