Kilo alıyorum ama bir problem var.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve asdfer123 tarafından 19 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. asdfer123

asdfer123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    XPro Mass adlı karbonhidrat tozunu hocamın önerisi ile aldım. 170 cm ve 52 kilo olarak başladım spora 1 ay geçti ve 55 kiloyum 1 haftadır da bu xpro mass adlı ürünü kullanıyorum kilo almak için fakat aldığım kilo göbek olarak cıkıyor bu da hiç hoşuma gitmiyor ( antremanlarımda düzenli olarak mekik ve karın kası çalışıyorum ) daha önceden göbek yoktu ve çok az göbek cıkmaya başladı ne yapmamı önerirsiniz

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm :Yeni Başlayanlar Bölümü

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

asdfer123 bunu beğendi.
  3. asdfer123

asdfer123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkürler hangi bölüme açıcağımı bilemedim yeni olduğum içinde oraya açmıştım :)

demir00 bunu beğendi.
  4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Selamlar,

Yeni uyelere mumkun mertebe yardımcı olmaya calısıyoruz. Sizden tek beklentimiz, forum kurallarını okumanız ve ona gore hareket etmeniz. Zamanla bu forumun bagımlısı olacaksınız.

Iyi forumlar

5. asdfer123

asdfer123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hiç kimse ilgilenmiyecek anlaşılan

6. selunlu

selunlu Yeni Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kilo ile alakalı problemler genel olarak forumda sadece yazı ile anlatılamayabilir ama en azından genel bilgilendirme olarak şunu söyleyebilirim.
    Herhangi bir diyet programın yoksa ilk olarak diyet programı edinmelisin. Kardiyolarına dikkat etmeli düzenli olarak devam etmelisin. Mideni genel olarak boş bırakmamaya çalışmalısın ki genel olarak herkes bu konuda hata yapar. Antreman sonrasında deli gibi yemek yiyerek nede olsa metabolizmam hareket halinde deyip yediklerine çokda dikkat etmez. Zira Yemek yemeyide şöyle örneklendirebiliriz. Bir balonun içerisine onun minimum gerilimde alacağından fazla su koyarsak o balon büyümeye başlar, Altından delik açtığımızda zamanla su akacak ve küçülecektir ama o balona gerilimini etkilemeyek şiddette su koyarsak büyüme gerçekleşmez ve su geldiği gibi alttaki delikten boşalmaya devam eder. Sen midenin büyümemesi için sık ama küçük öğünlerle beslenmelisinki hem midende açlık hissi oluşmasın hemde aç kalacağım düşüncesiyle vücudun yağ depolamaya başlamasın. Birde dikkat etmen gereken şey şudur Ölçüm değerlerin neler; Örneğin 52 kilo olarak başladın ve vücudunda 10 kilo yağ var antreman ve karbonhidrat sonrasında 55 kiloya çıkıp yağ miktarında düşüş varsa uyguladığın program normal fakat yağ miktarında herhangi bir düşüş yok yada artış varsa o zaman diyet ve antreman programının tekrar gözden geçirilmesi gerekmektedir.

asdfer123 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş