kilo alırken göbek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve merterturk34 tarafından 17 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. merterturk34

merterturk34 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    herkese iyi geceler ben vgye 3 ay önce başladım 3 ay öncesinde 69 kilo idim 3 ay sonunda 80 kiloya ulaştım kilomdan memnunum ama hoşnut olmadığım 2 konu var
    1.si 11 kilo aldım ama hafif göbek çıktı bu normal mi
    2.si ise ölçülerimdede artış oldu ama bi 80 kiloluk adam kadar yok kolum 33 omuzum 109 mesela yani başlamadan önce omuz 101 kolum ise 28 idi zamanla bu 80 kiloda kalıp ölçülerimde artış olurmu protein ağırlıklı beslenirsem?
    şimdiden teşekkürler

2. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    diyet ve yeteri kadar cardıyo calısması ıle gobeksız kılo alabılırsınız olcu artısı normal ama o olcu kas kutlesının arttıgı anlamına gelmez herzaman ıcın kas kutlesı artmaz bazen yag kutlesı artar eger saglıklı sekılde kılo alınmazsa...

3. merterturk34

merterturk34 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    karbonhidrat alımını normal seviyede tutup protein alımını yükseltsem bu kiloda kalıp kaslarımda daha fazla ölçü alabilirmiyim? he bide bunun yanında antreman sonrasında cardiyo olarak yaptığım sadece 2 dk twist ve 5 dk bisiklet var onun öncesinde 7 hareketten oluşan abdominal ve mide çalışıyorum onun oncesindede ağırlık antremanı işte
    biraz fazla soru soruyorum ama cevaplarını almam lazım :(

Sayfayı Paylaş