Kilo alımım ve beslenmem yeterli mi?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ubersonic tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ubersonic

ubersonic Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar bir kaç şey danışmak istiyorum siz forumdaşlara.Malum kış ayındayız bulktayız kaliteli kilo almaya çalışıyoruz.yaklaşık 5 ayda 5 kg'lık bir kütle artışım oldu ve 2 aydır neredeyse durdu diyebilirim.Öğün atlamadan güzel beslenme mantığıyla iyi beslendiğimi düşünüyorum ama bir türlü kilo alımım artmadı şuanda 78 kiloyum.Antrenmanlarımı 17.00 gibi yapıyorum.Okulda olduğum için antrenmana kadar en fazla 3 öğün yiyebiliyorum.Öğünlerim şu şekilde;

Kahvaltı saat 8'de:7 yumurta 4 tam+3 beyaz domates salatalık 100 gram beyaz peynir 100 gram kaşar peyniri 1 dilim kepekli ekmek üstüne bal+tereyağ

Öğle yemeği 12-12.30 gibi: 1 tabak pirinç pilavı 1 tabak makarna 150 grama yakın beyaz ya da kırmızı et yoğurt veya salatadan birisi.

antrenmandan 2 saat önce kadar eti form bisküviden 2 paket,nesfit ve 100 150 gram kuruyemiş tüketiyorum tam öğün yapmaya fırsat olmuyo maalesef geçiştiriyorum.

antrenmandan sonra akşam yemeği saat 7 gibi oluyo o da aynı şekilde 1 tabak makarna veya pilav 150 200 gram kadar et yoğurt salata ekstra olarak saat 9-9.30 gibi 200 gram tavuk haşlıyorum.baya yediğimi düşünüyorum.mezo-endo arası bi vücut yapım var kilo sorunu yaşamamam gerekiyor halbuki ama yanlış yaptığım bir yer mi var diye düşünmüyor değilim.Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş