Kilo Alımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sow1907 tarafından 1 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sow1907

sow1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar.Salona yeni yazıldım 1 hafta oldu.Hocam fiziğime bakarak bana bir program yazdı.2 gün antrenmana gidiyor,1 gün dinleniyorum.Yanlız herhangi bir beslenme programı almadım.Buradan gördüklerime de hep 150gr et 50 gr lor böyle gramaj hesabıyla uğraşmak istemiyorum acıkcası.Boyum 1.80 kilom 60.Kilomu 75e kadar cıkarmak istiyorum tabiki fit görünümden ödün vermeden.Mezun biriyim üniversiteye hazırlanıyorum dolayısıyla öğlen öğünümde yogurt yumurta yada benzeri şeyler yeme imkanım olmuyor.Onun dışındaki öğünlerde eskiden 1 tabak yiyorsam şimdi 2 tabak yiyorum.Karbonhidratı proteini bol olan besinleri tercih etmeye calısıyorum.Ancak spora devam ederken besinleden aldıgım kaloriyi sporla yakarak kilo kaybına ugramak yada kiloda ne iniş ne çıkış görememek gibi bir kaygım var.Supplement kullanmalımıyım?Kullanmam gerekiyorsa ne tarz birşey almalıyım?Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/v-cut-geli-tirme-genel-t11373.html
    Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş