kickbox'a yüzme iyi gidermi

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve superman11 tarafından 7 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. superman11

superman11 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    yakın bir zamanda inşallah kicboxa başlayacam beyler daha önceden güreş sporuyla ilgileniyordum ama çok fazla yapmadim 3-4 ay sanırım yanlış hatirlamiyorumsam kickboxa iyi gider diyorlar yüzme sanırım kullanmadigimiz kaslari açıyormus buda kickbox için iyi olur diyolar nekadar ne kadar yanlış bilmiyorum siz nediyorsunuz bu konuya

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Hangi sporları yaparsan yap; yüzme ve jimnastik her spora gider.

Wolfman87 bunu beğendi.
  3. superman11

superman11 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    tam olarak nasıl iyi geliyor bu yuzme kickboxa yumruklar dahamı hızlı oluyor hedefim dünya ağır sklet şampiyonu olmak ama çok hayal ediyorum sanırım ama insan ne isterse onu yapabilir aynı Rahmetli rocky marciano gibi olmak isterim :)

4. Barkın Taşcan

Barkın Taşcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yuzmede kaslar gevşer ben kickboksa gitmeden önce bi kaç kere yuzdum inan kötü oluyor bunu hocama söyledim ve 10 şınav çektim :D

5. superman11

superman11 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    aga benimde aklıma yüzme rocky 3 filimden geldi aklıma geldi adam yüzmeye başladı baktım makina gibi oldu :D Dedim başlarsam yuzmedemi denesem dedim :)

Barkın Taşcan bunu beğendi.
  6. GFB

GFB Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Gün içerisinde farklı şekilde illa ki efor sarfediyorsunuzdur. Bunun neticesinde kick boks'a gitmek zaten yorucu olacaktır. 2 Saatlik bir antrenman'ı var ki gerçekten çok zor.. :) Kaldı ki bir de yüzmeyle vücudunu yoracaksın.. Pek tavsiye etmem.. Fakat; eğer ki benim beslenmem iyidir, ben vücuduma sağlıklı şekilde bakıyorum, kendimi yormadan bir hayat yaşıyorum diyorsan, buyur başla.. :)

7. superman11

superman11 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Sıkıntı değil aga zor felan yeterki öğreneyim yakınlarda Eyüp Kuşçu altın yumruklar salonu var yakında inşallah gidecem

8. Emrecan Dönmez

Emrecan Dönmez Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Aga hedefin dünya şampiyonası ise ve daha önce yapmadıysan kickboks sana tavsiyem her hareketin tekniğini öğren hepsini ayrı ayrı çalış kusursuz yapana kadar sonra ise kombinasyonlarda ustalaş ve bunları destekleyecek antrenmanlar salonda yaptırılsada senin böyle bir hedefin var ise buna özel dövüş sporları için özel antrenmanlar var onlara yönel istersen crosfitte yapabilirsin hemen patlayıcı güç antrenmanlara sakin başkalaşma bench preste kendi ağırlığının 1 buçuk, 2 katını kaldırana kadar başlama patlayıcı güç antremanlarına teknigi oturt ve sonrasında kum torbası ile bol çalış ve en önemlisi gölge boksu yap bol bol rantlar şeklinde

9. superman11

superman11 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Eyvallah Sağol bro daha önceden başlamadım hedefim şampiyon olmak Şampiyon olmadan geri dönemek yok :)

10. Emrecan Dönmez

Emrecan Dönmez Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    inşAllah kardeşim yenisin bunun heyecanı falan çok güzel sakin vazgeçme hedefinden başkalarını görerek ben bunları yememem gibisindende sakın düşünme

11. superman11

superman11 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Yok kardeşim hiç öyle düşünmem Şükürler olsun daha önceden Zor Durumda kalıp Kavga ettigimde bu yener gibisinden hiç düşünmedim gerisi Allah ne Verdiyse Gavura vurur gibi :)

12. Emrecan Dönmez

Emrecan Dönmez Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Gavura vurar gibi sjdjd gardını düşürme bro iyi günler dilerim bi sorun olursa pm atabilirsin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

13. superman11

superman11 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Sağol bro sanada iyi gunler dilerim

14. Wolfman87

Wolfman87 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlarında dediği gibi dosdum ilk başda kickboksa odaklan kondisyon ve tekniğini iyi geliştir. İlk başlarda amatorde dövüseceksin daha şampiyonluga kadar amatorde hız ve ceviklik önemlidir proda işin içine güç ve dayanıklılıkda girer onun için ilk basda hız ve ceviklik artısına yönelik antrenmanlar yap fazla ağırlık calışıp ben güçlenecem diye kasma yüzme dayanıklılık acısından birde suyun basıncı ile vücüda yaptıgı basıncdan dolayı belki hız kazanmanda etkisi olur lastıkle yumruk atmak gibi düşün amma cok yorar eger gereğinden fazla vücüdünü yorarsan buda senini patlayıcı gücünü düşürür yanı cevikliğinde azalma olur kardion yükselir amma hızın için aynı şeyi söyleyemem bunların hepsi denge işi kardeşim sen yüzmeyi boşver önce kick boksa başla yumruk tekme de mukemmelleş diyetine dikkat et vede gölge boksunu hergün yap 2 3 sene sonra farklı bir stratejı belirlersin artık birde gözelm cok önemli iyi dövüşcülerin tüm maclarını izle avantaj ve dez avantajlarının belirle boy kg cok önemli ozellikle boy berdi hariyi gökhan sakiyi iyi izle ve tekniği iyi öğrenmeye calış...

15. superman11

superman11 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Sağol yazdıkların için eyvallah zaten boş zamanlarimda boksörlerin hayatlarini dövüşlerine bakarım Yakında gidecem şampiyon olmadan dönmek Yok hedef belirledim Tabi bunllarıda Zaman Gösterecek bakalim ne olacak gokhan Sagi Bayagi iyi dövüşcu Onun mac Videolarinda Bakarım Arada

16. Wolfman87

Wolfman87 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    bence cok cok iyi dövüşcü haa bedri hariye yenildi amma gökhan ağır sıkletin adamı değil bence boyu kısa kalıyor amma ring içindeki hareketliliği ve sertliği tekniği bence muhteşem eğer biraz boyu olacak varya birazda tembel sanki genelde vucudunda yağ oranı fazla oluyor fit değil gercekden fit olacak adamın içinden gecer o seviyede amma boyu ağır sıklete göre kısa bence ...

Sayfayı Paylaş