kickbox vs agirlik antremani

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve excreta tarafından 23 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. excreta

excreta Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Oncelikle merabalar.Sizlere bir konu hakkinda danismak istedim.Yaklasik 2 yildir sali persembe ve cumartesi gunleri 2 ser saatlik kickbox antremanina gidiyorum.Bu antremanlar oldukca yorucu ve terli geciyor.4 ay ocede haftanin 3 gunu p.tesi carsamba ve cuma olmak uzere agirlik antremanina basladim.Kickbox a baslamwdan oncede 3 yil 4er aylik vg gecmisim var.Size sormak istedigim cok hareketli gecen kickbox antremanlari kas gelisimini yavaslatirmi.Beslenme olarak sadce ev yemekleri yiyorum herhengi bir takviye kullanmiyorum.Boy 1.90 kilo 95 yas 28.Mesela bu gecen 4 ayda kickbox yapmayip sadece agirlik calissaydim ornegin 2 cm kalinlasan kol 4 cm kalinlasirmiydi bunu merak ettim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:42 ----------

Agirlik calisma programim
    pazartesi gogus on kol mide
    carsamba omuz arka kol mide
    cuma bacak kanat sirt on ve arka kol mide
    4×8 veya 3×10 setler

2. Ramirez

Ramirez Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    2 yılda nası bi gelişme oldu vücudunda kick box yaparak ?

3. excreta

excreta Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    bel bölgesinde gözle görülür incelme olmuştu hafiften baklavalar gözüküyodu ağırlığa başlamadan öncede evde şınav çekerdim 4 tekrardan 30 ar veya 40ar kez vücut biraz fit duruyodu ağırlığa başladım şu sıralar çok da iri olmasada manken vücudu tarzında bi vücut oluştu sayılır

Sayfayı Paylaş