Kickbox + Vg

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve woldemort12 tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. woldemort12

woldemort12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Matematik
    Yer:
    Adana
    Merhabalar. Ben haftada 3 gün kickbox ve 2 gün vg yapıyorum. Birtek hafta sonları dinlenebiliyorum ve dolayısı ile çok ağır geçiyor. 65kg ım yağlı sayılmam. Kreatin takviyesi almak istiyorum.Yeri geliyor parmağımı kaldıracak halim kalmıyor. Faydasını görürmüyüm ve önereceğiniz marka ve kullanım şeklini yazarmısınız. Şimdiden teşekkürler

2. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Suplementler tabi ki sana destek olacaktır. Adı üstünde suplement senin kullanım sürecini vs. bilmediğim için forumda birçok başlık olduğunuda varsayarsak suplement bölümünden bakabilirsin. Sana bi tavsiye daha mutlaka bacak çalış; çalışırsan esnemeyle başla, esnemeyle bitir. Hantallaşmak istemiyorsan tabi ki :)

3. woldemort12

woldemort12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Matematik
    Yer:
    Adana
    Kreatini çok araştırdım bilgi sahibi sayılırım. Ayrıca bacak açmaya başladık ve çok acı veren birşey :)

4. erayaktas

erayaktas Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Aynısını bir zamanlar yapmıştım çok yorucu olduguna katılıyorum bence body bırak kickbox a yoğunlaş derim zaten bi zaman sonra kickbox dan soğur bırakırsın o zaman body devam edersin tabi evde antreman yaparak azda olsa.

5. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    eğer kickboxta profesyonel düşünüyosan ayrı olarak iki gün vg yapmak esnekliğini kaybetmene ve yavaşlamana neden olur.ben haftada 3 gün kb antremanlarından sonra yarım saat göğüs karın ve hafif kol çalışıyorum sanada öneririm.hepsinden 10 tekrar 5 set yapsan toplamda 50 tane yani baya işine yarar dövüşürken.

Sayfayı Paylaş