Kickbox maci

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Enezaki tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Enezaki

Enezaki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar yaklasik 20 gun sonra kickboxta ilk macima cikicam 7 aydir kickbox yapiyorum hizli biriyim yasim 16 kg 60 63 kilo arasinda biriyle musabaka ya cikicam eger aramizda tecrubeli kisiler varsa bana biraz yardim edebilirmisiniz nasil calismaliyim musabaka aninda nasil olmaliyim neler yapmaliyim yardim lutfen :) ?

2. kemo06

kemo06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle tebrik ederim :)

ringe daha adımını dahi atmadan kalp atışlarını kontrol etmekte zorlanacak ve midendeki kelebeklerle mücadele edeceksin, bunun psikolojisine kendini hazırlamanı tavsiye ederim.

sporcuların %90'ı ilk maçlarını (bende) heyecanlarına yenik düşerek düzenleyemedikleri nefes ve kombineleri sebebiyle kaybederler.

etrafta kimsenin olmadığını, herzamanki gibi salonda atrenmanda gibi olduğunu hayal et.Ama karşındakininde senin açığını kollayan bir rakip olduğunu asla unutma..

Gene heyecandan ötürü sakın ha sakın köşeni dinlemeyi unutma.. kulağın sürekli orda olsun, hayati bilgiler oradan gelecek..

Tüm kalbimle başarılar diler, bu mesajı yazarken benimde çok heyecanlandığımı söylemem gerek :)

Lütfen sonuçları paylaş :)

3. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ben ringe çıktıgım da tek bi söz aklıma gelir '' Azdan AZ Çoktan Çok gider'' bu benim heyecanımı alıyo :)
    ha bide şunu sölim mutlaka canın acıyacaktır ama senin canın ne kadar yanıyosa rakibinin canıda okadar yanıyo eger sen pes edersen sen kaybedersin sakın pes etme.

Rakibini tart bir anda pata küte girme zaten puan işidir bu.
    Rakibinin yumrugu iyiyse yakınına girme eger Tekmesi iyiyse uzagında durma bakbu çok işine yarar şahsen benim yarıyo :)
    ''Dişe Diş Kana Kan''
    videoya aldır mutlaka buraya at bizde izleyelim.

Sayfayı Paylaş