Kickboks ve Body

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Lighta tarafından 30 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Lighta

Lighta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar kickboks ve body ile uğraşıyorum haftanın 3 günü kickboks ve diğer günleri body ve koşu yapıyorum kilom 90 boy 1.84 ağır besleniyorum protein tozu ve amino asit almayı planlıyorum amino ve protein tozunda astımı tetikleyecek bir madde var mıdır ? En önemlisi balgam yapıyor mu ? Astım tıkanmalarında en çok beni etkileyen boğazda balgamın birikmesi ve astımı tetiklenmesi yani kısaca boğazda balgam yapma gibi bir problemi var mı ? Amino asit ve proteinin düşündüğüm ürün (Hardline Nutrition Power Pro 3.5 kg) aminoda önerilerinizi bekliyorum öğrenci olduğum için taksit ile alacağım. Şimdiden teşekkürler .

2. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    bende kickboks ve agırlık çalışıyorum antrenmandan sonra iso-100 kullanıyorum içine universal glutamin. öncesindede bcaa o kdar. ben balgam biriktirmesi şikayeti olan bir insanla karsılaşmadım sımdıye kadar haliyle bende de olmadı ama sende olur mu olmazmı birşey diyemem.

içinin rhat olması için glutensiz ibaresi olanı alırsan belki biraz daha rahat sindirimi olabilir.
    tamamen şahsi görüşüm.

3. Lighta

Lighta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Genel olarak bende bir sikayet bulamadim tesekkurler

4. 25furkan

25furkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kickboks la body birbirine zıt diye biliyorum kickboks hocası demişti

5. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    Ben bu inanışa hasayım var ya. Sporun tersi düzü mü olurmuş. Amac kondisyon gelişimi. Vücut geliştirmek. Ağırlıklara nasil çalışacağını bilirsen çok iyi kondisyon gelistirirsin

Sayfayı Paylaş