Kickboks mu Güreş mi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ad1re1nal tarafından 17 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ad1re1nal

ad1re1nal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili kardeşlerim , 4 aylık kickboks sporcusuyum , eşli çalışmalarda ve lapada çok iyiyim fakat maçlarda hiçbir varlığım yok bu yüzden de çok moralim bozuluyor ve yaptığım spordan zevk almıyorum , yani maçları düşündükçe bile heyecanlanıyorum hararet basıyor , antreman sonlarında güreş çalışıyorduk sonra güreş bana daha zevkli gelmeye başladı ve kendimi onda daha güvende hissetmeye başladım hani onda bişeyler yapabiliyorum , hocama bırakcağımı söyledim bayağı bi fırça attı ve izin vermedi ama ben kendime nedense bir türlü güvenemiyorum ki hocamla konuştuktan sonra soyunma odasında ağladım bile hocama ben yapamıyorum olmuyor falan dedim bastı fırçayı öyle şey mi olur ben seni maça çıkarcam falan dedi ben de gittim soyunma odasında ağladım güvenleri boşa çıkartırsam diye , işte kendime güvenemiyorum bana şöyle geliyo 4 ayda nasılsa 4 sene sonra da aynı olur gibi bilmiyorum siz bilirkişilersiniz ne dersiniz ,,, sözüm bu Allah rızası için bi fikir verin ben ne yapayım güreşe mi geçeyim yoksa devam mı edeyim bilemiyorum kafam çok karışık , antremanlara bile gitmek istemiyorum bu yüzden kendime güvenim kayboluyor motivasyonum düşüyor bi anda ,,, yardımlarınızı bekliyorum lütfen :)

2. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    kick boxu bırakmak istemenin sebebi sadece maçlar ise bir daha düşün. sen heyecanlanıyorsun ama karşındaki de aynı şekilde heyecan yapıyor bunu da düşün öyle karar ver. biraz saçmalamış gibi olacağım şimdi ama ben en basit bir dövüşte bile heyecan yaparım neredeyse :D heyecan yapman daha iyi rakibi küçümsemekten bu kesinlikle doğru bak onunda heyecan yaptığını 1 2 yumruk sonra dayanamayacağını düşünerek girersen maçlarda daha başarılı olacağını düşünüyorum allah sabır versin....

3. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Taekwondo + kickboks :D Karşında kimse duramaz hem ellerin sağlam olur hem ayakların.

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    İlk çıktığım maçımla, son çıktığım maç arasındaki farkı düşündümde inan zaman ve tecrübe çok şey değiştiriyor. Motive edici videolar izle kendini o videolarda hisset. Sıfırdan büyük yerlere gelen insanların hayatlarını oku.

5. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Eğer rakibini çok inceliyorsan kendine güvenmiyosun demektir

Sayfayı Paylaş