Kickboks için body

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve isimbulamayanadam tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. isimbulamayanadam

isimbulamayanadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hepinize merhaba,
    Öncelikle kendimden bahsedeyim. Lisede kilolarımdan kurtulmaya calışırken basketbola başladım. İki buçuk yıl boyunca lisanslı olarak bir takımda oynadım. İlkokulda da babamla beraber uzun mesafe koşmaya çalışırdım. basketboldan sonra kickboksa başladım. Beş ay devam ettim. Ancak kondisyonumun da verdiği avantajla yeni oldugum pek anlasılmıyordu. Eski adamlarla eşdeger seviyedeydim. Spora bir yıl ara verdim. Şimdi yeniden başlamak istiyorum. Basketbola giderken barfix, şınav gibi vücut ağırlığıyla yapılan egzersizlerle ugrastım. Evde beş kiloluk dumbbel çiftim vardı. Pek kullandım dıyemem ama bir ay kadar düzenli çalışmışlığım var. Sonrasında barfix şınav falan. Kendimi güçlü biri olarak nitelendiririm. Ağır kiloları kaldırır taşıyabilirim. Taşımışlığım da var. Barfixte 13 şınavda 35 gibi tekrarlara ulaşabiliyordum. Kickbox döneminde ağırlaştırdım. Alkışlı şınav alkışlı barfix gibi. Boyum 1.70 kilom 75. Spor salonuna üye oldum. Eğitmenlerden pek memnun değil arkadaşlarım. Size yazmamın sebebi de o aslında. Biraz kalınlaşmak istiyorum ama bu işi sırf şekil için yapmak istemiyorum. Güç kuvvet daha ön planda bende. Hatlarım tam olarak belli olmasa da olur. Bicepsleri şişirmeye çalışmaktansa sırf kolumun kalın olmasını tercih ederim öyle anlatayım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    temel hareketleri tercih edebilirsin zaten kickboks ile uğraşanlar temel hareketleri tercih eder squat daedlift dips bench press gibi iyi beslenme ile birleştirirsen hacim kazanırsın

Sayfayı Paylaş