Kick Box -- Body

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Serhat.. tarafından 1 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Serhat..

Serhat.. Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    hocam şimdi kick boxa 1.80 boy 62 kilo ile falan başlayacam şuanda sırf body yapıyorum ama aklımda 3 gün kick box 2 gün body yapsam çok zayıflarmıyım yada şöyle bir sorum olacak sadece kick box yapsam body de yaptıgım vücudu kayıp edermiyim ? veya aranızda bana bir çalışma programı önere bilecek olan varmı ? bunlara cevap verirseniz sevinirim şimdiden çok saolun

2. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Kardesim hergun body yapilmaz zaten benim kickboks ile fitness antrenmanim ayni gun kickboksa aksam fitnessa sabah gidiyorum haftada 4 gun kondisyonum saglam fazla yorulmuyorum dinlenmeme yemene dikkat et bisi olmaz
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Ekim 2015 ---
    Ayrica kas eritmez spor yapiyosun aksine kasa yardimci olur

3. Serhat..

Serhat.. Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    peki kardeşim boy ve kilo ortad uygunmuyum bu spor için sence ? şimdi ben diyorumki hani 3 gün kick box yapıyorsam aradaki 2 gün body yapayım 2 günde dinleneyim sen ne diyosun bu meseleye ? ya adamsın ha tam zamanında yazdın :D birde ben çalışıyorum kardeşim o yüzden akşamdan akşama anca vaktim oluyor

4. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Kardesim boyun cok iyi kilo biraz alsan 10numara olur 3 4 kilo alsan simdi ben oyle yapiyodum ama senin dediginde olabilir bi sordururum onu senin icin

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Serhat..

Serhat.. Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    vallaha sordurursan iyi olur aga ben 68 kiloydudma yaz geldi ya verdik anasını satıyım kışın toparlarım ger isorun yok ama bu sporuda yapmayı çok istiyorum sen bi ögrensen fena olmaz ya büyük iyilik etmiş olursun senden haber bekliyorum ben

Sayfayı Paylaş