Kick box +Body ve bir Sorum var yardım Lütfen..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Kadir- tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kadir-

Kadir- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    merhaba
    Arkadaşlar ikisinede yazıldım . sorum şudur ki: VG'de yaptığım kaslar uzun değil ama kickboksda esneme hareketleri yaparak o kasları esnek ve uzun hale getircem peki bu kötü bir görüntü yaratırmı . Yorulmazmısın falan derseniz öle bir problem yok ayrıca dururmum da iyi bu sayede günlük 130 gram kalite proteini direk gıdalardan elde edebilirim . ama görüntünün kötü olmasından korkuyorum yani kötü derken şişmiş kaslar uzayacak bunun sağlık açısındanda bir zararı olurmu cevabınızı bekliyorum bildiğiniz bir bilgi veya ikisinide yapan bir arkadaş varsa bilgilerini yazarsa okurum şimdiden çok teşekkürler :)

2. excreta

excreta Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Sence badr hari nin yada alystar overm in vücutları nasıl :)

3. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    zahmetlı ve yorucu bır proğram olur iyi beslenmen olması gerek kıckbox da baya enerjın gıdıcek senın yerınd eolsam compound hareketler yaparm tum kaslara etkı eder hem su mantıgı bırakın hem body hem baska bı spor olmaz dıe sadece yorucu olur karbo oranını baya yujlseltmelısın 2 sini aynı anda yapıcaksan body yaptın gun kıkbox sakın yapma

Sayfayı Paylaş