Kick boks'a başlangıç ve beslenme (yardım)

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve LastbulletTR tarafından 3 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. LastbulletTR

LastbulletTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    16 yaşıma bu ayın 10'unda gireceğim. Boy 1.70 Kilo 69.3 Kick boksa 3 ay üyelik alarak başlayacağım. İlk kez spor salonuna gidiyorum sayılır tecrübeliler beni çantama ne koymam gerektiğini orada nasıl davranmam ne yapmam gerektiği hakkında bilgilendirirse çok sevinirim.

Beslenme konusunda ise evde bulunabilecek yapımı kolay yiyeceklerle bir tablo önerirseniz sevinirim önceliğim kilo verme ve boyun uzamasına elimden geldiğince katkı sağlama bunun yanısıra evde 4er kiloluk 1er kiloluk iki set dambıl, barfiks demiri, step tahtası, el yayı mevcut.

2. LastbulletTR

LastbulletTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konu günceldir.

3. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    öncelikle yulaf ekmek yiyeceksin bakkal veya marketlerde bulabilirsin
    sabahları kalktığın zaman yulaf ekmeğiyle birlikte fıstık ezmesi,lor peyniri veya bal kaymak,yumurta yiyebilirsin içecek olarak da taze sıkılmış portakal suyu
    öğlenleri de pilav tavuk veya balık yiyebilirsin protein için ve günlük 1 avuç fındık ya da ceviz yemelisin
    akşamları da aynı şekil yulaf ekmeğiyle birlikte protein verecek yiyecekler yiyebilirsin
    yatmadan önce mutlaka süt içmelisin sade içemiyorsan pekmez veya az bal koyarak içebilirsin

forumda da biraz gezinirsen güzel tarifler bulabilirsin ara ara da onları denersin.

LastbulletTR bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş