kick boks + vucut geliştirme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yusuf talha tarafından 9 Kasım 2013 başlatılmıştır.

kick boks +body

1. 10.11.2013

oy sayısı 0
    0,0%
  2. bilgi

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yusuf talha

yusuf talha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelikle yardımcı olacak abilerime arkadaslarıma teşekkürler yaşım 16 kilo 66 boy 176 yaklaşık 5 aydır body yapıyorum kick boks sa daha yeni başladım antremanlar ard arda geliyor body ye 3 gün aralıksız gidiyorum 2 gün dinleniyorum kick boks salı cumartesi pazar ikisi bir arada yapsam kas yıkımı olurmu yaptığım kaslar zayıflarmı yardımcı olana allh razı olsun:)

2. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Bu konuda bir sürü başlık açıldı arasan rahat bulurdun aralıksız 3 gün yerine pazartesi çarşamba cuma yap antrenmanlarını, tabi bu yaptığın kick-boks antremanına göre değişir ama gelişim çağındasın bu kadar abanırsan zararına. Kick boks antrenmanlarını hafife alma kolay iş değil ikisini aynı anda götürmek için bol zamanı olan birisi olman lazım ki öğrenciyken bu çok zor kendimden bilirim birkaç sene sonra üniversite sınavına giriceksin düşün bu işte tam zirveye çıkmışken bi seçim yapmak zorunda kalıcaksın sınava mı çalışıyım yoksa kick-boks ve body antrenmanlarını mı yapıyım tabi bunların yanına okul da var işe bide bu yönden bak.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri