kick boks ve fit bir vucut...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve akrepkral06 tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. akrepkral06

akrepkral06 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar merhaba,

kick boks sporunu seviyorum. evdede kum torbam var. arada esince çalışıyorum.

ben şimdi haftada 3 gün kick boks çalışsam, 3 gün koşu yapsam, beslnemeyi de düzene sokup kilo başına 1,5 protein alsam, yağsız fit diri bir vucut yapabilirmiyim?

yaş 24, boy 180 kilo 75, kol 35, göğüs 100, bel 89

hedef
    kol: 37-40 arası
    göğüs: 105-110 arası
    bel : 78-80 arası

bu şekilde çalışsam ulaşabilir myiim, yoksa dumbell ile çalışmam mı lazım illaki ??

2. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece kikbox ile bu kol ve göğüs ölçüsüne ulaşamazsınız. Tabi kikbox idmanlarında ağırlık çalışmıyorsanız.

3. @COMMANDO@

@COMMANDO@ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yağsız vücuda fit bir vücuda Kick box antremanlarıyla ve diet ile ulaşabilirsin ama hedeflediğin ölçülere ulaşamazsın, illaki body building yapman şart

4. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    fit bir vücuda tabi ki de ulaşırsın ama hedeflediğin ölçüler pek de fit bir vücut ölçüleri değil gibi geldi bana

5. akrepkral06

akrepkral06 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    ölçüler ortalama ölçüler, yani orantı olarak güzel olabilecek olduğunu düşündüğüm ölçüler, peki haftada 3 gün dumbell 12 şer kilo mevcut bunlar ile vucut çalışsam, diğer 3 günde cardio ve stress amaçlı kum torbası çalışsam, bu 12 şer kilo ile yeterli miktardada beslenince ulaşma imkanımız var mı ?

mesela kollar 40 a ulaşamaz ama 37 felan olabilir, göğüs 100 den 104 felan, en önemlisi ben onu kesin 78-80 arası yapmam lazım. yani öle çok şişmek istemiyorum diri fit ve yağsız olması yeterli. salona gidemiyroum çok pahalı 75 tl vakitde sınırlı zaten...

6. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    sunu bi düzeltte eger alt yapın yoksa evde kum torbası yumruklamak yada tekmelemek kick box olmuyor.

7. akrepkral06

akrepkral06 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    alt yapı derken, 3 sene önce body yapmıştım ve sonra 1,5 sene öncede 7 ay süreli yaptım, kick boks derken de o kardio amaçlı ve illaki bi yerleri çalıştırıyor. profosyonel anlamda deil.

Sayfayı Paylaş