Kick bocksa başlamayı düşünüyorum

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve asilcan78 tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. asilcan78

asilcan78 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese merhaba.. hergün düzenli olarak fitness a gidiyorum.. ayriyettende kick bocksa merak saldım.. daha hızlı yumruk atabılmek ıcın ve hızlıca kg verip saglam bir vucut ve guc kuvvet acıısındanda en ıyısınıı olmak ıcın kıckbocksu dusunuyorum... veya sizce ne olabilir ? yada ben şuanda kickbocksa başlıyımmı ? teşekkürler :)

yaş 16
    boy 1.70
    kg 85

2. Octagonx

Octagonx Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Degerli dostlarim kick boks her bunyeye ayni etkiyi yaratmiyor. 1.70 boy 85 kiloysan muhtemelen daha fazla kilo alirsin.Zaten Turkiyedede dovus sporlari her salon iyi degil.Bence fitnessa devam et yumrukdu oydu cok yoruyor adami tavsiye etmiyorum..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. eesezgin

eesezgin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Eğer bacaklarına esneklik olarak güveniyorsan başlayabilirsin. Ama yok sadece yumruk olsun diyorsan Boks daha iyi olur. Fark olarak Kick Boks olimpik değil, boks olimpik. Yani şampiyonalarda Boks çok daha kalabalık olur.
    Ama Fitness ile beraber ağır olmasın, dikkat et. Çünkü her ikisi de sakatlanmaya çok müsait sporlar. Sakatlanınca da ipin ucu kaçıyor.

4. asilcan78

asilcan78 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkürler bacaklarımın esnek olduğuna ve reflekslerimin güçlü olduğuna inaniyorum.. kickbocks düşünüorumda bakalım hayırlıısı :)

Sayfayı Paylaş