Kişiye Özel Paylaşım Sayfaları Önerisi

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve Şeyhül-islam tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Şeyhül-islam

Şeyhül-islam Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda sadece konuyu açanın post atabileceği kişiye özel kilitli sayfaların açılmasını öneriyorum. Böylece her önüne gelen konularda offtopik yapamıyıcak konularda kesintisiz bilgi aktarımı olucak. Konu açılırken isteğe bağlı olarak özel konu yada paylaşıma açık konu olarak açılabilmeli. Dahada ileri düzey seçenekler eklenerek belirli üyelerin post atımına da açık olabilen sayfalarda yapılabilir.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Forumun kelime anlamı "tartışma grubu"dur. Bu istediğin işin doğasına aykırı.

3. Şeyhül-islam

Şeyhül-islam Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Tartışmak istediğim kişileri seçebilme özgürlüğüm olmalı , yada tartışmak istemiyorsam konuyu kilitleme özgürlüğümde olmalı. Mesela ben sadece bilgi aktarımı yapmak istiyorum ergenlerle uğraşmak istemiyorum . Elimde bunu yapabilicek donanımım olmalı.

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ama bunu yapabilecek donanımın var. Kendine bir blog açıp, görüşlerini yazıp istediğin insanları tartışmaya davet edebilirsin veya twittera takılıp twitlerini ergenliğini bitirmiş insanlar dışındakilere kapatabilirsin, facebookta kapalı tartışma grubu oluşturup beğendiğin insanları tartışmaya davet edebilirsin vs...Neden bunu siyasi konulara girmek istemeyen bir spor forumunda yapmakta ısrarcı olduğunu anlayamıyorum.

thetramp ve sthammer bunu beğendi.
  5. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Peki cidden böylesine tepeden bakan bir üsluba sahipken insanların sunduğunuz bilgilerden istifade etmek isteyeceğini mi sanıyorsunuz?
    Yok yani böylesine seçkinci bir yaklaşım normalde sosyal konuların müzakere edildiği ortamlar için bile fazlasıyla "felsefi" kalırken, artık bunun bir vg forumunda neye benzediğini bir düşünün derim.

thetramp ve sthammer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş