kişisel supplement kullanımı için öneri lazım lütfen bakın

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Yagizkartal tarafından 19 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Yagizkartal

Yagizkartal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben 1.5 aydır spora devam ediyorum ve 1 ay bittiginden itibaren whey gold standart protein tozu aldım onu kullanıyorum.1 aylık aldım . birde suanda 300 tablet kalmış universal amino 2700 üm var

sizce 2. ayım bitince hangi supplementleri kullanmalıyım.?
    protein tozuna devammı ediyim aminoasitleri kullanmıyorum şuanda kullanmaya başlıyımmı

kilom 64.5
    boyum 184

önerileriniz için şimdiden teşşekkürler

bu yenibaşlayanlar için supplement konusuyla alakası yoktur sadece kişiseldir o konuyla karıştırmayın kilom ve boyum a da uygun istiyorum ve yaptığım spor süresine dogru orantılı.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Anlayamadigim husus yeni baslayanla ilgisi yoktur notu dusmeniz. Daha iki ayiniz dolmus supplement kullanmissiniz yani yeni baslayana icin bu forumda supplement kullanmasi onerilmiyor.

Kullanmissiniz bundan sonra ne varsa kullanin elinizde.

3. Yagizkartal

Yagizkartal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yeni başlayanlarla alakası yoktur derken yani her yeni başlayanlara onerilmesi gerekeni istemiyorum çünkü benim kilom boyum farklı ve protein fazlalığım var bide konu kilitleniyor yeni başlayanlar için önerilde istedikleriniz var diyp ama arayıp bulamıyorum orda

elimde ne varrsa kullan olayıda nasıl kombine edecegimi bilmyiorum suanda sadece gold standart ve universal amino 2700 var

4. brhmcr

brhmcr Guest

Whey sabah kahvaltidan once protein eksigin varsa idman sonrasi da.

Amino asit ogunlere eklenebilir veya idman oncesi veya/ve sonrasi alinabilir.

5. Yagizkartal

Yagizkartal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    peki kaçtane aminoasit alıyım 64.5 kiloyum spordan once 3 spordan sonra 3 mü?

6. brhmcr

brhmcr Guest

3 tablet bir porsiyon, dedigin gibi kullanim mantikli.

Sayfayı Paylaş