kg başına pro miktarı ve body fat

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve vagabond tarafından 1 Şubat 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. vagabond

vagabond Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    01/09/2004 itibari ile işsiz
    Yer:
    istanbul
    herkese selam

benim merak ettiğim kilo başına almak gereken protein miktarı ile ilgili ben şu an kg-2 gr protein alıyorum ve body fatım yüksek şimdi biraz yağlı bir vucuda sahip olanlardanı kg başına hesaplamalı yoksa yağ kütlesini çıkartıpmı hesaplamalı.Bofy fatini bilen biri için bi formülizasyonu var mı bunun.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Kusura bakma tam anlamadim sorunu, anladigim kadariyla kilodan yag kütlesini cikartip ondan sonra 2 gr alayimmi diye soruyorsun kg basi dimi ?

3. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Kg başına 0.8 ile 1gr protein alsan daha iyi olmaz mı?Vücut yag oranın fazlaysa,protein oranını bu şekilde yapsan bence daha iyi olur.

4. vagabond

vagabond Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    01/09/2004 itibari ile işsiz
    Yer:
    istanbul

neden?

5. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    animal istersen kemikleride bikenara ayır :D şakaşaka bence kaç kilosan hiçbişeyi çıkarmadan al proyu ama tartılırken soyunmayı unutma 8)

6. Roid Rage

Roid Rage Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nowhere
    kac kilosun, diyelim 80kg, alman gereken 160gr protein yada daha fazlasi. Alabiliyorsan 3 gr al kilo basina.
    Genel kural vucudunuzun her kilosu icin 2gr minimum.

7. Slayer

Slayer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    DELETED

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    arkadasım ıyı guzel dokturmussun de galıba amelelık ıle body sporunu bırbırıne karıstıranlardansın sen.sen hayatında kac defa ıyı bır konsantrasyon la antrenman yaptın.uzaktan ses guzel gelıyor ama adam hakkında daha detaylı bır arastırma yapmadan bukadar gaddar sonuclara varma bence.

9. Slayer

Slayer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    DELETED

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    fazla hararetten motorun yanacak yavasla bıraz.yazılarımı ıyı okusan dıger arkadası agır kılolu olmaya tesvık etmedıgımı anlardın.ben kullandıgı ılaclara bakark boyle bırseyı dusunup dusunmedıgını sordum.ayrıca kendısı amerıkada ıken daha agır kılolu oldugunu ama buradakı zıhnıyetler yuzunden bu sekle geldıgını acıkladı.anlattıgı karaktere benzıyorsun resmen.madem okadar yagsız vucudun var ve boyle olmalı dıyorsun ozaman sen cık podyuma oradan anlat bıze o guzel vızyonunu.sende agır kılolar ıle calısmana ragmen yaptıgın amelelık yuzunden bence oldukca dusuk olculerı kendıne baz alarka burada mılletı elestırıyorsun.senın calıstıgın kılolarla calısan bır arkadasım vardı.sırt kaslarında ve dıger bırkac bolgede kas yırtılmasına maruz kaldı.her halde yarısma duzeyınde bır prof olmalısınkı adamın yagları gıdınce gerıye derı ve kemık kalacagını teshıs etmıssın.benım son tanıdıgım sporcu 100 kılo cıvarında 52 cm.kola sahıptı.resmen yag fıcısı ıdı ama 4 aylık defınasyon sonrası 1999 yılında dunya samp. oldu.daha ıyı tezlerle cık mılletı karsısına.sonucta hıc bılmeyen arkadaslar var burada.yanıltmayalım onları bılıp bılmeden degılmı?

11. Slayer

Slayer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    DELETED

12. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben senın gıbı zengın zuppelerının lafıyla baslamadıgım gıbı bırakmayıda hıc dusunmedım.sen gıt o ozel doktorunla cilveleş.belkı artı testesteron yukler sana.ozaman elıne bırkac kılo kas gecer.ben hıc hammer curl yapmadıgım ıcın uzerıme alınmıyorum,cunkı benım salonumda en fazla 30 kıloya kadar agırlık var.senın gıbıler kuyrugumda cok dolastıgından anlıyorum bır nebze zayıflıgının nedenını ama bu karakterınede yansıdı ıse bunu tedavı etmek bıraz zor.korumalık yaptıgım dogru ama pavyon onunde degıl.baska bır yazımda belırtmıstım.meclıs baskanı ve bazı unlu sanatcıların guvenlıgınden sorumlu ıdım.sen babanın cebınden çıktıgın gun anlarsın dedıklerımı.ben tr'de her salonda antrenman yaparım ama sen bu kafayla evının arka bahcesınde top oynarsın tek basına.

13. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    Slayer hakaretlerınden dolayı hesabın kapatılacaktır. Senin gibiler Mr Olympia olsa ne olur? yada dünyanın en estetik erkeği. önemli olan insanlık.

14. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Slayer haydi kendine iyi bak ;) Banlendin

Bu konuda Cöpe :oops: