Kg:95.6 Hedef:70 Başlangıç:17.02.2012

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve HUMOR tarafından 9 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    sabah (09:00)
    kalktığım gibi dışarı çıktım.Geçen sürücü kursundan aramışlardı 1 yıl dolmak üzere bazı belgeler iptal olcak filan diye artık dosyanı emniyete ver dediler.Bende sabahtan kan grubu kartı çıkarmaya gittim.2-3 yere sordum çıkartmıyoruz dediler.Ardından Edirne Devlet Hastanesin'e gittim.Her neyse montla oturuyorum.Parmak ucundan alındığını biliyodum.Ablam aç kolunu dedi.Eskidendi o parmak ucu filan dedi.1 tüp kan aldı.Aha dedim 100gram verdim kafadan koş olum yimek ye :p

saat(11:30)
    1 porsiyoncuk edirne tava ciğeri , 2 kadar domates , yarım soğan , 4 acı biber , 1 ayran

Hastane kartı 14:00' te al dediği için yürüdük az arkadaşla.Yolda giderken canım dondurma çekti bu sefer.Durur muyum durmam :D 1 vanilyalı dondurma , 1 tane cornetto yiyiverdim.Sonra 2 bardak çay içtim üstüne.

14:30 yurda geldim 1 adet oxyelite Pro yu aldım ve sabah almayı unuttuğum balık yağını içtim.Ve doğru spor salonuna gidicem.
    Bugun kalori alımını abarttığımı düşünerek akşamüstü 250 gram kıymayla günü kapatmayı düşünüyorum.

Diyetimin 23 günlük süreçte dışına çıktığım 2. gün filan.Spor salonuna yazılalı 2. hafta bitti ve sadece 1 kerede spora gitmemiştim(İstanbulda olduğum için) Onun dışında durmak yok yola devam :D

Not:Lütfen 200-300 gram tava ciğerdeki tahmini kalori miktarı ve protein miktarlarını bilen yazarsa çok sevinirim.

2. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    sabah
    1 kaşık omega 3 + elma sirkesi
    3 yumurta , 5 salkım domates , 2 dilim kaşar peyniri , epey bir marul, yeşilçay

Antremandan 45dk once 1 adet oxyelite pro
    Antreman
    30dk 7km yürüyüş
    20dk level 1 yatay bisiklet
    15 dk level 1 dikey bisiklet
    5 dk twist
    30x4 mekik
    100x2 dambıllarla yana eğilme
    20x4 eğimli sehpada mekik

Yakılan kalori Min: 600kcal (500kcal koşu bandı ve bisikletlerin toplamı)

Antreman sonrası
    200ml light %0.1 süt
    1 bardak üzüm suyu
    Yemek yemeden önce 1 kaşık elma sirkesi
    Yemek hazırlamaya halim kalmadığından ve yarın istanbula gidiceğimden dolapta pek bişey kalmadığından(ton balığı hariç,kıyma vardı o da bozulmuş :D) B.King den 1 adet Hot Wrap söyledim toplam 500 kcal fln heralde.

Saat 21:00 da Dana antrikot var dolapta onu yicem 200 gram kadar.

Bakalım Tartılmaya 6 Ölçülmeye 15 gün kaldı :p

3. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    sabah
    1 kaşık omega 3 balık yağı(istanbula yanmda getirmiştim)
    2 tam yumurta
    1 domates
    uffacık dilim beyaz peynir
    1 dilim esmer ekmek

Akşam
    200 gram salçalı tavuk
    1 adet kahramanmaraş usülü dondurma
    1 adet snickers
    1 limonlu soda
    1 kase yoğurt

:D bugun dahada bişey yemem Ama şunuda belirtmeden edemicem.12de evden çıktım saat 6 ya kadar yeşilköy bakırköy tavaf ettim o yüzden canımı sıkmıyorum

4. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    sabah
    3 yumurta(1 tam) pulbiberli , 1 adet tarla domatesi , Marul ve 50 gram lor , 5-6 zeytin

öğle
    300 gram kadar çipura yanında közlenmiş 2,3 parça domates biber ve soğanla

akşam
    otobüsta dağıtılan 2 adet poğaça ve 1 adet kek ile beraber 2 bardak meyva suyu

Yatmadan önce 1 bardak süt ve 1 bardak nescafe(70kcal)

Ula arkadaş evde mevlüt verildi ne ararsan vardı lokumdur dolmadır baklavadır pilavdır tavuktur çikolata vs. Sadece 1 tane lokum yedim bu 3 günlük istanbuldayken :D Azimle ilerliyoruz hadi bakalım.Durmak yok.

Kilo verdin Serisine eklenenler;
    Bakkal
    Yurt bekçisi
    Alt odadan arkadaş :D
    Valla demekki bu son zamanlar bariz bir fark çıkmaya başladı.Her gören dur artık çok iyi diyoda yemezler :D 70e kadar düşücem göbek oldukça inene kadar daha sonra başlıcam hacim çalışmalarına yani kısaca 2 ay kadar kardiyo çalışmalarına durmak yok.Her ay belden 3-4 cm hedefliyorum bir 80leri görsem akıp gidicemde :p

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    ölçümleri sabırsızlıkla bekliyoruz :D

6. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    17.04.2012 Ölçüm
    Kg:78,1
    Boy:1.81(1.79dan 3 ayda 1.81 olduk :) Hep aynı ayakkabıyla yaptım ölçümü)
    Vücut Yağ Oranı Bilgileri
    Yağ oranı:.... 9,5 %
    Yağ miktarı:.... 7,4kg
    Yağsız vücut ağırlığı:....70,7kg
    Yaş ve Cinsiyet: 21 & E

B.M.I: 23,8 %kg/metrekare

:D Aletin Yağ oranını kâle almıyorum.Belliki sallamasyon sanmıyorum böle bir yağ oranına sahip olabilceğimi.Aynı zamanda 3 ayde %27den - %9 olucağını düşünmüyorum.

Sadece boy ve kg olarak aletin doğrulugundan eminim.Evde ölçüldüğümdede aynı oran geliyor.

Bu ayda kg olarak 6.2kg vermiş bulunduk.Bakalım kalan 8kg nasıl gidicek hayırlısı :p
    Farklılıklar;
    Göğüs kayboldu.Vücutta Sarkma hiç olmadı.Kollar toplandı.Bacaklar yumuşak hala sertleşmedi.
    Göbek bölgesi bariz fark oluştu fakat tam gitti dersem yalan olur can simidi cok sıkıntı 80e beli düşürmem rahat 3-4 ay alır gibi hissediyorum.Kollarda damar denen cisimleri görmeye başlamış bulunuyorum :p Tüm üstler emanet gibi gelmeye başladı gardırobu yenileme vakti geldi.

Not:Vücut ölçüleri 27.04.2012 tarihinde alıcam.

dün (istanbuldan geldiğimden ve 3 gün sonra tekrar gitceğimden dolaba pek bişey almadım.)
    sabah
    1 snicker
    250ml çilekli kefir
    100 gram kaşar
    3-4 dilim salam
    5-6 zeytin

akşam
    1 kaşık elma sirkesi
    160gram tonbalıklı salata + 1 limon + 5 cherry + yarım iceberg

Bugun
    1 kaşık omega-3 + 1 kaşık sek elma sirkesi
    sabah 3 yumurta(2 tam) + 100gram sucuk + tereyağında yedim.Yanında 1 bardak üzüm suyuyla

Antreman öncesi:
    1 adet oxyelite pro

Antreman:
    Rutin antremanımı gerçekleştirdim.
    Kardiyoda 200kcal yaktım.Ardından bel ve ağırlık hareketlerine geçtim.Bu kadar kg verip eski kiloları kaldırabilmem hoşuma gitti hatta dahada ilerlettim ağırlıkları.

Antreman sonrası:
    160gram ton balığı + 5 cherry + 1 limon + yarım icebergi tüketicem .

:D Çalışmalar bomba gibi gidiyor.Hayırlısıyla seneye eve veya aparta çıkınca yemek düzenim tam oturucak.Malum yurtta yemek hazırlaması , buzdolabı tam soğutmuyor, oda arkadaşı kokudan rahatsız olabilir vs. Bunlar var tabide :) katlanıyo artık yapıcak bişey yok son 2 ay

shaq bunu beğendi.
  7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Valla helal olsun :)

HUMOR bunu beğendi.
  8. baris4114

baris4114 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Fotoğrafları koyarsan belki biz yağ oranın konusnda tahminde bulunabiliriz

HUMOR bunu beğendi.
  9. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    teşekkür ederim.Sende gayet iyi gelişim gösterdin senide tebrik ediyorum.yazın sonuna kadar istediğimiz kilolara ulaşıcaz inşallah az kaldı :p

Hayırlısıyla Hedeflerime ulaşıyımda ondan sonra before after yapmayı planlıyorum.Büyüyü bozmuyım şimdi:) Yağ oranım bana göre %14-15 civarlarında .Neden makinenin hatalı olduğunu düşündüğümü sorarsanız.55kg arkadaş var yağ oranı %5 çıktı :) kaldı ki ne bulsa yer ama kilo alamaz orası ayrı.Vücududa gayet kemikleri sayılsada kuru değil.Yani kısacası makine kg dan belli bir oranı kafasına göre alıpta yağ oranını buluyor gibi gözüküyor.

Bu 2 gündür yazamıyorum.K.bakmayın bilgisayar format atmak zorunda kaldım ve driverleri henüz yüklemeye zaman bulamadım.Arkadaşın bilgisayardan yazıyorum.En kısa zamanda kaldığım yerden devam.Bu arada 1 hafta tatil icin Antep'e gidicem akrabaların yanına.Vallahi onların yemek ısrarlarını nasıl bastırcağımı şimdiden kara kara düşünüyorum.1 hafta orda bir spor salonuna yazılmayı planlıyorum inşallah bulurum bir yer :D dambell olsun yeter

shaq bunu beğendi.
  10. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    diyetime tam uyamıyorum an itibariyle :) Gaziantepte akrabalar yeter kilo verme fln muhabbetine girip verip veriştiriyolar yemeği

Bugun(sözde diyete tekrar uymaya başlıcaktım)
    1 kaşık balık yağı
    Elma sirkesi yoktu içemedim
    5 yumurta ( 2 tam )

Öğlen
    Yarım tabak pilav bademli tavuklu
    patlıcanlı köfte 1tane

Ara da 200ml süt

Akşam
    1 kase yuvalama çorbası
    Bol zeytinyağlı güveç

:) Vallahi bu kadar uyabiliyorum.Ama ekmek yok , şeker yok , TUZ VAR yapıcak bişey yok 1 hafta katlanıcaz.

Su içimi baya düştü günde 2 litre anca içebiliyorum.Gün içi dışarda yürüyebildiğim kadar yürümeye çalışıyorum.Mekik filan evde çekemiyorum.1 hafta idare edicez artık :) dönüşte acısını fazlasıyla çıkartıcam şüphesiz.Resmen her öğün dışarda ızgara , kebap vs. yemeye basladım maksat protein alalım :p

11. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen ya ben de Adana'ya gittiğimde öyleydi : ) Her akşam kebapçıya gidiyorduk :) Ama ekmek yemiyordum sadece etleri yiyordum yani kilo vermeye devam etmiştim o günlerde de : )

HUMOR bunu beğendi.
  12. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE

aynen dediğiniz gibi oldu fakat.Eti biraz abarttım gibi daha tartılmadımda kilo almış gibi hissediyorum psikolojikte olabilir.

Uzun zamandır yazamıyorum k.bakmayın.An itibariyle Edirne'ye gelmiş bulunuyorum.Sıkı diyete tekrardan devam edicem.Sporda tam 10 gün gibi bir süre sadece yürüyüş olarak yapabildim.Ancak kilo almamışımdır psikolojik sanırsam hissettiklerim :D

Neyse Yarın spor salonu üyeliğini yineliyorum..Son 1 ay daha haftada 6 gün gidicem 70 oluymde :) ilk hedefimi tamamlamış oluym artık.Ondan sonra haftada 3 güne düşeriz.Zaten yurtta kaldığımdan hacimi epey yağlanarak alırım ama bu aydan sonra okul biticeği için evde yağlanmadan kendi yemeğimi yaparak hacim almayı planlıyorum.(Besin takviyesinede önümüzdeki aya kadar 500 tl gibi bir para köşeye koymuş olurum en azından).

1 haftadır ne yedim;(Diyet dışına çıktım a32 )
    ekmek yemedim (1-2 kere fındık lahmacun dışında hamur yemedim)
    Sabah kahvaltıda arada bir(toplamda 2-3 kere) 1 dilim alman ekmeği,açık pide yemişimdir.
    Hemen hemen 2 günde bir 1 snickers götürdüm.
    Toplamda 3-4 tane dondurma yedim.
    Tuzlu yedim , şeker 0 , ekmek 0.
    Çok az pilav yemişimdir.(Toplamda 1-2 kere)
    Kısacası bu 1hafta-10 günlük süreçte günlük 2000-2500 kcal aldım.Pek takmıyorum.En sevindiğim kısımsa irademi koruyabildiğimi farkettim artık nasıl kitlenmişsem hedefe weightlifter

Bakalım yarın spor salonunda ölçü alıncak.Kg , Ölçüler herşey açığa çıkıcak.(10 gün aradan farkeder heralde biraz ama olsun.)

13. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Yeni Ölçüler alındı Bugun
    Kol:35
    Bel:95
    Omuz:117
    Göğüs:97

Sabah
    1dilim ekmek ,4 dilim kaşar , tereyağ , 275ml kefir

Öğle
    200 gram tavuk
    1 adet ayran

Antreman
    20dk koşu bandı(150kcal)
    20dk dikey bisiklet(165kcal)
    15dk yatay bisiklet(110 kcalİ)
    yanlara eğilme
    120 mekik
    60 eğimli sehpada mekik
    5dk twist

akşam
    275ml kefir , 1 adet maraş üsulu dondurma

:) dolabı doldurym yarın düzene oturturum tekrar beslenmeyi

14. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    1 Mayıs(Dün)
    Spor salonu kapalıydı.

Sabah
    1 bardak su
    elma sirkesi almayı unuttum.
    1 kaşık mitamin balık yağı aldım.
    3 yumurta(2 tam) , 275ml kefir , 50 gram lor , 5 cherry domates

Daha sonra arkadaşlarla bisiklet kiralayalım filan dedik 1 adet oxyelite peçeteye sarıp cebe attım :D

Öğlen dışardaydık köfteciye gittik :D pilavcıya gidelim dediler engelledim .6 adet parmak köfte,soğan,2 adet kınık soda içtim.
    ardından
    1 adet oxyelite içtim.Ve bisikletleri kiraladık.
    Sınıra kadar gidip geldik , epey dolanarak toplamda 40-45km kadar gittik.

Akşam
    Maalesef 2 adet tortilla ekmek arası dürüm yaptım.
    1.dürümde 3 adet nugget , 40 gram kaşar
    2.dürümde 2 adet nugget ve 3 adet açbitir salam,40gram kaşar

Tabi akşam biraz abarttım ve protein bol alamadım fakat hiç kafaya takmıyorum.40-45km kadar bisiklet sürünce :) insanın içi rahat oluyor haliyle.

Son olarak vücutta gözlemlediğim değişim;
    Saatim 95.6 kgken tam otururken geçen hafta çok genişlediğini farkettim 1 tane metali çıkarttırdım.(Bilek 3-4cm inceldi eskiye oranla)
    Kalça epey küçüldü.

Darısı;
    Basen kısmının dahada incelmesine,(Bacak uzunluğunu kısa gösteriyor.Pantolon seçiminde bel tam otururken bazen basen kısmından sıkıyo filan)
    Calfların incelmesine,
    Can simidi ve göbeğin tam olarak erimesine,(8 ile başlayan rakamları görmek istiyorum artık belde biraz aceleciyim galiba bu konuda :D)

boredom bunu beğendi.
  15. boredom

boredom Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    adana
    @HUMOR takipdeyim insallah istedigin vücuda kavuşursun. bende 172 boyunda 98 kg agırlıgındayım 18 gündür diyet ve spor yapıyorum haftada 3 kez salon 1 kez 1 saat dışarda hızlı tempo yürüyüş. incelme oldugunu söyleyenler oldu ama ben daha tartılmadım bu pazar tartılacam. senin yazdıklarını okumak beni ekstradan motive etti teşekkür ederim paylaştıgın için.

HUMOR bunu beğendi.
  16. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    değerli yorumların ve iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.Sizlerden bu tarz yorumlar almam benide motive ediyor.Umarım hedefine en kısa zamanda ulaşırsın.

2 Mayıs (Dün)

Sabah kahvaltı edemedim.
    Balık yağını içmeyi unuttum :)
    Oxyelite içtim 1 adet.
    Doğru spora gittim.

Antreman sonrası(Öğlen)
    Elma sirkesi 1 kaşık.
    1 bardak üzüm suyu.

Antremanda 1 litre kadar su içtim.
    Elektrikler kesik olduğundan direk ısınmadan ağırlık çalıştım.Ardından elektrikler geldi 20dk kardiyo yaptım.
    3 yumurta(2 tam) ,1 adet 275ml kefir yiyebildim.

Akşam
    Daha henüz dolabı doldurmadım :=)
    Arkadaşla dışarıya çıktık.1 Tabak incik yedim.yanındada 1 tabak salatayla
    Daha sonra 1 adet maraş usulu dondurma yedim.

Yurtta dondurmanın 270kalori oluşundan pişmanlık duydum :)
    Açtım p90x Saat 12den gece 2 ye kadar 15dk dinlenip 2 videoyu uyguladım.
    Yorgunluktan öldüm diyebilirim.

Günlük 3-4ltre su içmeye devam

17. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    beslenmem hemen hemen aynı şekilde devam ediyor.(Bu ay biraz değiştirsem mi tekrar kuruyemiş eklesem mi kararsızım.)

Antreman olarak 2 gün önce p90x uyguladım hala ne kalçamın üstüne rahatça oturabiliyorum nede ayaklarımın üzerine basabiliyorum.Kafllarım inanılmaz derecede ağrıyor yürürken :D buna sevinmellimyim bilemicem fakat gerçekten epey ter attıran bir programmış.

Ayrıca Alt karın (can simidi ve bel) bölgesini inceltmek için fikri olanlar buradan yazarsa çok sevinirm.(Beslenmem karbonhidrat min. protein ve sağlıklı yağ ağırlıklı).
    Kardiyo haftada 3 gün
    20-25 dakika yürüyüş
    20-25 dakika kadar bisiklet
    5 dk twist
    40x3 mekik
    20x3 eğimli mekik
    100x2 5kg dambıllarla yana eğilme

Hareket olarak her ne kadar zaman ayırs0ma da belde henüz 6-7 cm alabildim 2 ay gibi bir sürede (beslenmeye ilk ay dikkat etmedim saymıyorum o yüzden).Bana az gibi geliyor.Bazı arkadaşların günlüğe bakıyorum.98 den 93 lere inen var 1 ayda.Önerisi olan varsa yazsın lütfen bilemiyorum belki ben dert ediyorum.Bu arada önümüzdeki 2-3 ayda fitness yoğunluklu çalışıcam gibi temel sağlam olmadan inşa etmek istemiyorum.supplement alımına sağlam bir kombinasyonla 5-6. aylar bittikten sonra başlmayı düşünüyorum.Vücudumu hala biraz hantal buluyorum açıkçası.

18. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    5 mayıs

Sabah
    1 simit
    3 dilim kaşar
    5 adet zeytin

Öğlen
    150 gram tavuk döner
    150 gram pilav
    1 adet ayran

Akşam
    8 adet kaşarlı köfte
    1 adet kefir

( Gün içinde 3.5litre su tükettim.2 adet şekersiz türk çayı içtim.Elma sirkesi alamadım.1 kaşık balık yağını içtim.Rahatsız olduğumdan antremana gidemedim.O yüzden yağ yakıcıyıda kullanmadım)

19. baris4114

baris4114 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    iyi gidyorsun 78 kg nin altına indin mi ? birde boyun kaç ?

HUMOR bunu beğendi.
  20. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Teşekkürler.ayın 17sinde ölçüm yapıcam.Sıklıkla ölçüm yapınca kendimi salıyorum biraz.Çok aceleci oluyorum.Boyum 1.81. 1 haftadır balık yemiyorum.Bu hafta en az 3 gün yemeyi planlıyorum.3 aydır balığın siyah kısmıyla 1.79dan 1.81 e ulaştım 21ine 3-4 ay kaldı son çabalar :)

Evet arkaşlar bu ay havaların ısınmasından mı bilemicem biraz saldım 10 gün antepte epey kebap yemiştim zaten hyper_ ve Bugunden itibaren eski katı diyetime dönüyorum.

Dün
    sabah 1 simit
    akşam
    1 adet tavukburger menü yedim(yarım litre diet pepsi içtim 3-4 ay sonra ilk defa,patatesini yemedim)
    1 adet hot wrap dürüm

Tabi dün yedikten sonra epey pişman oldum.Beslenme sistemini değişikliğe gidicem bu ay

Lordur yumurtadır artık biraz sade yemek baydı heralde ondan biraz saldım.
    Sabah kahvaltısına tam tahıllı 2 dilim ekmek ekliyorum.(3 aydır hiç yemiyordum)
    Yarından itibaren HIT kardiyo sistemine geçiş yapıcam.
    2 dilim fazladan ekmek yediğimden ötürü antreman süresini 20 dk kadar uzatmayı planlıyorum bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak adına.
    Oxy Elite proyu günde 2 tane 8 saat arayla en son yatmadan 5 saat önce olucak şekilde alıcam.
    Balık yağına devam.
    Elma sirkesi 1.5 litre suya boşalttım.Günde 2 bardak içicem garanti.
    Günde 3.5litre su tüketmeye devam.
    Bu ay sonundada belden istedğim ölçüyü alamazsam önümüzdeki ay yani 1 hazirandan itibaren CLA + Carnitin + Hydrox 3 lüsüne geçicem zaten oxyelite biter ay sonunda.Ve önümüzdeki ay ekmeği kaldırıp tamamiyle ketojen diyet uygulamasına başlıcam(Evde olucağımdan uygulamam çok rahat olucak).
    Aldığım neopren belt vardı ilk ay takıyordum beli çok iyi terletiyordu bundan sonra her idmanda onu takıcam.
    Programdan %100 üzüm suyunu çıkarttım.Yerine kahvaltıyla limonlu soda koydum.
    Gerekli protein alımını gerçekleştiremediğim zaman kefir ile tamamlıcam.
    Bana öyle geliyorki artık yağları belden ve basenden atmaya başlıcam gibi
    çünkü göğüs,kalça,koldan iyi yağ attım.artık belden gider heralde yavaş yavaş.
    Alt karın hareketlerini uzun tutucam.

07.05.2012

Sabah
    1 adet oxyElite Pro
    1 kaşık balık yağı
    1 bardak su
    45 dakika sonra antremana gidiş
    Ayağımda bir ağrı var 2-3 gündür. p90x uyguladığımdan dolayı oldu galiba o yüzden 7km yerine 6 km ile 1 saat boyunca yürüdüm ardından yurda geldim.(375 kcal)

Antreman sonrası
    1 adet limonlu soda
    3 yumurta(2 tam)
    50 gram lor
    8 tane zeytin
    4-5 yaprak marul
    2 dilim tam tahıllı ekmek

Günde 5 öğün beslenmem çok zor olduğundan:(dersler vs.) günde 3 öğün 40g-40g-40 olmak üzere 120 gram protein alımını yapıyorum.

Sayfayı Paylaş