Ketojenik diyet tecrübesi olanlar yardımcı olsun lütfen

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mert_yldz_ tarafından 2 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar 4 hafta low carb yaptım(100gr kh), ilk 3 hafta çok iyi sonuç aldım.4. hafta çok bir değişim göremeyince 1 hafta ketojenik diyete girdim.Dünde kh yükleme günü yaptım.1 veya 2 hafta daha diyete devam etmeyi düşünüyorum; ketojenik diyetten sonra aldığın kilo geri gelir diyenler var bende tekrar low carb diyetine geri dönmeyi düşünüyorum o yüzden.Ketojenik diyette verilen kiloyu geri almamanın bir yolu yok mu? Bunu yapan bir sürü sporcu var sonuçta, bile bile böyle bir diyete girmezlerdi..Tecrübesi olanlar yorumlarını esirgemesin lütfen :)

2. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Verdigin kilo geri gelir diyenler haklı ama sana detaylı bilgi vermedikleri icinde haksız ketojenik diyet bitince karbonhidrat tuketıcen kaslar yine su tutucak vs vs 1 2 kılo alırsın ama yag olarak degil Reverse diyet yaparsan daha iyi olur Yavas yavas karbonhidrat alınımını arttır ilk 3 gün 100 gram sonraki hafta 200 sonra 300 vs vs..

3. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Verdiğin kilo geri gelir demiyorlarda yağlanma geri gelir diyorlardı daha önce benzer bir konu açmıştım.Galiba hemen bulka yüklenmemek gerekiyor 1-2 hafta karbonhidrata alıştırmak gerekiyor?

4. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Öyle birşeyin imkanı yok sen kas gelişiminin cok yavas olacagını göz önüne al sadece.Kendi Metabolizma hızına göre bir diyet belirlersin ve devam edersin benim kilo verme diyetlerim 2600 Kalorilik Low carb diyetleridir genelde ve son günlerinde karb ı tamamen keserim ketojenik beslenirim yani 5 10 gün kadar dedigim gibi Reverse Diyet yap Yavas yavas karbonhidrat alımını 3 günde 5 günde bir küçük miktarlarda arttır yağı geri alma gibi bir sıkıntın olmaz

5. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    tamam kardeş çok teşekkürler, yavaş yavaş vücudu kh'a alıştırıcam diyetten sonra o zaman

Sayfayı Paylaş