Ketojenik Beslenme Programı ( Hep beraber el atalım )

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve fiestaa tarafından 1 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fiestaa

fiestaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar,
    Ben lise 3ten beri yaklaşık 5 yıldır aralıklı olarak body sporu ile ilgileniyorum. İstemeden uzun aralar verdim fakat 1 aydır tekrar başladım. Her gün 1 saat cardio ardından hafif bir antreman programı yapıyorum. Hafif ketojenik besleniyordum zaten. Protein ağırlıklı karbonhidrat az ve bir miktar yağ alımı felan. Şimdi bunu planlı bir programa dökerek karın bölgesindeki yağlardan ebedi olarak kurtulmak istiyorum.

Boyum 173 Kilom 75. Hedefim 68e inmek ama mevcut kas kütlemi maksimum koruyarak. Fotoğraflar da koyacağım. Buraya bana destek olun diye yazacağım her akşam.
    Beslenme programını burada cok daha tecrübeli ve bu beslenme programı ile sık sık beslenen arkadaşlarla beraber oluştrmak istiyorum. Bana yardım eder misiniz ?

Elimde Gaspari protein tozu var.
    Bir de yağ yakıcı alacağım. Oxyelite var birazcık ama hydroxycut almayı düşünüyorum.

Protein tozunu da ne şekilde içmeliyim sonuçta whey protein değil bu antremandan hemen sonra alsam mı ?

Güzel ve başarılı bir yolculuk diyeyim =) Sizinle çıkıyorum. Destek ve yardımlarınız için teşekkürler .

Şuanki fotoğraflarımı da koyacağım yakında. Sonra 2.5 haftada bir fotoğraf eklemeyi düşünüyorum istediğim düzeye gelene kadar.

Salı günü kliniğe gidip yağ oranımı ve kan değerlerimi de ölçtürüp buraya koyacağım.
    bench_O

2. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Arkadasim yag yakiciya filan gerek yok protein tozunada yiyecegin dogal yagli guzel yemekler varken kullanmani tavsiye etmem ama alamiyosan o proteini yada sabah kahvalti yapamiyosan protein tozuna zeytin yag dokup icebilirsin kalori sayma karbonhidrati sebzelerden al kuruyemis ye mesela bugunku yediklerimi sayiyim sana ona gore birseyler olustur kafanda
    Sabah sucuklu kasarli yumurta zeytin peynir ogler 250 300 gram kofte yaninda salata zeytinyagli aksamda 1 tum pilic yaninda salata aralara kuruyemis ekleyebilirsin

3. SlnShn_

SlnShn_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Definasyon programim sizce yeterlimi?
    Beslenme: sabah :Omlet (4 yumurta beyazi + 2 yemek kasigi yulaf + 1 yemek kasigi lor peyniri)+yagsiz sut
    Oglen: 150gr tavuk gogsu veya 150gr ton baligi + salata
    İkindi: bir elma + yagsiz sut
    Aksam: 300gr brokoli + 200gr yarim yagli yogurt
    Supplementler : antreman oncesi multipower 1500 likit L-carnitine + yemeklerden oncede 3 defa gnc tonalin cla
    Antreman: haftada 5gun 35dk kardio (hiit) + bolgesel calismalar

Yas:16
    Boy:165
    Kilo:55
    Hedef:50

4. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek: