Keten Tohumu

Konusu 'Çeşitli Makaleler' forumundadır ve Zonepro tarafından 28 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. Akdenizli

Akdenizli Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Bende gunde 7-10g arasi yogurtla tuketiyorum. Sanki biraz daha kuvvet verdi. Eskiden cabuk yoruluyordum, simdi pek yorgunluk hissi olmuyor. :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kartals340 bunu beğendi.
  2. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Bugün omletime katıp yedim ben çekilmişini tercih ediyorum. Son derece iyi bir besin değerine ve omega 3 6 9 gibi kaliteli yağları bünyesinde içeriyor. Kesinlikle günde en azından bir yemek kaşığı yenilmeli bence. Ancak abartmamak lazım.

3. Mert's

Mert's Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar bu keten tohumunu aktarlardan vs. m8 temin ediyorsunuZ? Yada supermarletlerde hazir paketlenmis olarak bulunuyor mu acaba?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Ben aktardan 1 liralık çekilmiş keten tohumu istiyorum günde 1 yemek kaşığı kullanınca 1 haftadan fazla gidiyor :)

Mert's bunu beğendi.
  5. emirkaynak

emirkaynak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Dj
    Yer:
    Istanbul
    Abartılmaması gerek arkadaşlar okuduğum makalelerde bitkisel östrojen olduğu yazıyor bende öğle öğününden sonra 1 tatlı kaşığı keten tohumu yağı tüketiyorum sadece

6. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Protein icin kullanilacaksa vucudun ne kadarini sentez ettigine bakmak lazim bundan alinacak proteini gun icindeki hesaba katarsak yaniltici olabilir..neticede bitkisel protein..arpadada protein var ama insan vucudu bunu hic kullanamiyor yani çöp..diger faydalarina sozum yok..

7. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    100 gramında 24 gram 373 kalori vardır :D 1 kaşıkta 2.4 gram vardır . 5 kaşık alıp sütle karıştırıp içebiliriz antremandan sonra sağlıklı bide :D tadı bile belli olmuyor

8. Hawx

Hawx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    3 kaşık 40gr kadar keten tohumunu 1yumurta, 1 çay kaşığı kabartma tozu , 1 çorba kaşığı şu koyun karıştırın. Yagli kağıdın üzerine koyun (ister parçalara ayırarak kurabiye şeklinde. İster,ekmek yada kavas şeklinde) , atın fırına 5~10 dk kalsın.
    Bu tarifi Buğday Göbeği kitabında gördüm. Aynı pogacaya gibi oldu yumuşak. Ekmek yerine tuketilebilir yada kurabiye niyetine. Omega3 deposu kurabiye. Ben seker kullanmadığını için tadı kötü gelmedi. Amacıniza, ihtiyacınıaz göre içine fındık, ceviz yada badem atarsınız size kalmış. Ben kurabiye niyetine yada bazı zamanlar lavas gibi yapıp arasına tavuk filan atarım, benim hoşuma gitti başlığı görünce paylasayim dedim.

Gangstamonlu bunu beğendi.
  9. erbas

erbas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Konu cok guze aydinlatici olmus bunedenle verilen bilgilerden dolayi teaekkur ederim sahsim adina.2 sorun var 1.Definasyon donemindede kullanilmali sizce yoksa bulk donemindeyken mi kullanmak daha uygun olur? 2.Ve neden ? Tesekkurler

10. Eti

Eti Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    bayburt
    Evet benim Spor Günleri Sabah akşam Aldığım doğal ürünlerden birisi yanında cok etkili gıdalarda alıyorum.protein tozu vs kullanmadığım için bu gıdalarla açığı cok güzel kapattığımı beyan etmeden geçemeyeceğim.
    Dozunda olmak şartıyla Abartmayalım östrojen içeriklidir o Bakımdan Fazla alınmamalı.
    Yorumlara baktımda fazla tüketiyorsunuz arkadaslar dikkat edin haftada uç veya 4 gün idealdir her gün alınmaz dikkat!!!

Beni Sıcacık Şefkati ile Kollarına alan, ihaneti Yalanı Tattırmayan Tek Aşkım Spor.

Sayfayı Paylaş