Kerastase Densitive

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Hamartin tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Daha kalın,parlak ve yoğun saçlar vaadeden bu ürünün bir kutusunda 60 adet kapsul bulunuyor.
    Bir ay kullanıma yeten kutunun fiyatı ise 45$ civarlarında.
    Günlük 2 adet yemekle birlikte minimum 3 ay kullanılması ve en iyi sonuç için için 6 ay kullanılması tavsiye ediliyor.

İçeriği: Detaylı bilgi bulamadım ama Kerastase'ın internet sitesinde başlıca Torin, üzüm tohumu polifenolleri,yeşil çay ve yoğun olarak çinko içerdiği yazıyor.

Torin'in sağlamlığı korurken, yeşil çay ve üzüm tohumu polifenolleri'nin de saç derisine taşınan besinlerin saç derinsindeki dolaşımını sağladığı yazıyor.
    Torin Türkçe tanım : Aminoetilsülfonik asit (sistein türevi asit). Torokolik asit şeklinde kolik asitle birleşik olarak bulunur.

Ama asıl görevi bu üründe yoğun olarak bulunan Çinko'nun üstlendği ve saçın en önemli bileşenlerinden olan Keratin üretimini sağladığı idda ediliyor.

Yabancı forumlarda nerdeyse hiç olumsuz bir yorumla karşılaşmadım.Acaba bu sefer saç dökülmesine faydalı birşey bulmuş olabilirler mi?

Ekli Dosyalar:

2shae ve Despo bunu beğendi.
  2. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bende strese dayalı saç dökülmesi var moralimi acaip bozuyor bu çinko haplarını başka bir yerde de okumuştum acaba bu fiyatlar ülkemiz içinde geçerli mi ve eczanelerde rahatça bulabilir miyiz?

3. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Bazı seçkin kuaförlerde ve eczanelerde olduğunu biliyorum. Tony&Guy gibi...

Sayfayı Paylaş