1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Kenzo 17Yasinda 94 kg

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve 66_Kenzo tarafından 3 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 119 üye.
  1. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Joker yazmıym diyordum ama harbi ben de çok merak ettim her konuda kendini övüp duruyorsun yok kollarım 45 cm müsabığım yok şöyle iyiyim şu ağırlığı basıyorum bilmemne bi fotoğrafını paylaşsana hem bize motivasyon olur? :)

2. JOKER08

JOKER08 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    TAMAM KARDEŞLERİM PAYLASICAM FOTOLARI VE VİDEOLARI AYARLADIM FORUMA KOYMAYI BECEREMEDIM.teurg yakında benim yerime koyacak msnden atacam ona bide cadocx e cok katılıyorum o lat machıne dekı rowu nasıl yapıyosun ya :D:D resmen asılıyo ındırıyo sonra devam bu arada yapamadıgın ıcın dıyosun dıcek kenzo hayır alkası yok senın o g.. zoru ıle yaptıgın agırlıklarla oynarım ben .. (en kısa zmnda foto koyuyorum söz:p)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:43 ----------

bende bazen boyle hile li calısırım bulk donemınde 5,6 tekrar cok daha agır ama bence nizami tekrarlarla cekılmıs bır vıdeo olsa kımse bısı dıyemezdı..

3. qubar

qubar Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Joker hadi evine birader ya hasta mısın nesin sen nasıl bir egodur bu az yapıcı ol be kardeşim daha yaşın kaç millete ahkam kesiyon insanların hevesini kırma koy şu resimleri de seni de görelim 160 bench yapıyomuşsun ya 45 kol varmış ya bi görelim

Rambo16 bunu beğendi.
  4. JOKER08

JOKER08 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    bak ben oyle biri deılım ve koyucam o dedıklerınıde bu adam 17 yasında deıl cok daha buyuk ben ogrendım asıl bu adam yalancı kı 17 yasında olsa bıle o boburlenıyo abartılacak bısı yok sadece..ben kızmıyorum cunkı yerınızde olsam bende aynıu cevabları verırdım foto bıle olmıyan bı adama ama fotoları koyduracam yakında o zmn benı daha ıyı anlayıp destek verıcegınıze emınım..

5. Knec

Knec Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yazmıyım yazmıyım diyorumda her mesajmı aynı içerikte olur, joker resmen kendini begenmişin tekisin her mesajında etrafa bok atıp ben çok iyiym siz çok kötüsünüz gibi yazıp duruyon, bence sende 17 yaşından daha ufak gösteriyosun zeka olarak

By_ZoKa, kadirak ve qubar bunu beğendi.
  6. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul

Kenzo'nun 17 yaşında olmadığına nasıl karar verdiniz.Ben Kenzo'yu tanıyorum.Bu resimleri paylaştığında 17di.Daha yeni 18 oldu.Yani bilip bilmeden atıp tutmayalım arkadaş neden kendi yaşını küçük göstermek istesinki ? Arkadaşımız bu işe hayatını adamış böyle yorumlar yaparak onu üzmeyelim aksine moral verici yorumlar yapmanız lazım :)

7. JOKER08

JOKER08 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    tabiiki bende genç yaşta bu işe gönül verdim en iyi ben anlarım kenzoyu ama ben biryerden öğrendim ve soruşturdum bana öyle dediler ,neyse bide ben yağlısın falan derken üzmek için demedim,dedimki sen müsabık olmak istediğin için biraz agır konustum kusura bakma diye,onun iyiliği için kötü bişi demedim herkes atladı olay karıştı..

8. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Harika vücut yapmışsın dostum eline koluna sağlık. :)
    Şu 17 olduğuna inanmayanlar için bence kimliğinin doğum tarihi kısmını çek resmini koy inanırlar o zaman.

9. JOKER08

JOKER08 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    ben inanmıyo deılım bende 16 yasında müsabık vücut geliştiriciyim asıl ben inanırım ama bana tanıdıgım birileri dedi ben kendi kafamdan atmıyorum ve böyle birşeyi kesin diyede iddaa etmiyorum..

10. qubar

qubar Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Joker ordan burdan duyduğun şeyler ile insanları neden zan altında bırakıyorsun.Onun bunun dediğini ne yapıcan sen gözünle gördüğün birşey varsa o zaman söylersin.Senin mantık belli zaten çamur at izi kalsın olayı.Ayıp be kardeşim yeter bu kadar uzattığın

By_ZoKa bunu beğendi.
  11. serialblood

serialblood Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    videoda arkada çalan muzik ne :) konuyla çok alakalıyım deilmi

12. salih009

salih009 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel vucut yapmısın boy bıraz daha uzun olsaymış 5-6 cm kadar daha güzel görünürdü

13. 66_Kenzo

66_Kenzo Üye

Beğenileri:
    234
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Avusturya
    Boyumu Allaha bukadar vermis.. Sükr etmem Lazim

Ekli Dosyalar:

14. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Kenzo gerçekten tebrik ederim tekrardan. Yağlı bir vücudun olduğu için insanlardan olumlu eleştiri fazla alamamışsın ama sen onları boşver. Bilmeyene söyliyeyim insan 15-25 yaş arası ergenlik evresinde normal seviyenin çok üstünde testesteron hormonu üretir ve bu dönemde steroid almış biri gibi güzel bir gelişim sağlayabilir. 25 yaşından sonra anca steroidlerle anca o seviyeye çıkılabilir. Demek istediğim amaç yarışmalara hazırlanıp olabildiğince hacim almaksa Kenzo en doğrusu yapıyor. Ayrıca diyete girince kaslardaki glikojen depoları azalacak ve antreman esnasında ağırlıklar azalacak. Bu da kas gelişimini olumsuz etkileyecek. Kenzo sen bildiğini yap iyi gidiyorsun :)

15. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Kenzo tebrik ederim çok güzel vücut. Bulk adama yaglı dıyen zihniyeti pek anlayabilmiş değilim zaten. Kolları cok begendım.
    Triceps ne calısmaktasın tekrar aralıgı nedir?
    Cevaplarsan cok sevınırım.

16. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    kenzo vucut kesinlikle iyi inşa edilmiş bulk halide güzel ama beğeni meselesi güzel bir definasyonla çok daha iyi olabilirsin.olumsuz yorumlara aldırış etme emeğini takdir ediyorum.

17. specialcafe

specialcafe Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, joker08 ile aynı salondayız resimler haftaya forumda olacaktır

18. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    ohoo hep haftaya haftaya çok mu zor resim koymak sanki gidip fotoğrafçıda çekilecek

19. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    bu üyelikte jokerindir kesin :)

letsgoheat96 ve By_ZoKa bunu beğendi.
  20. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244