Kendimizi hazır hissetmek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve scream422 tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. scream422

scream422 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    bench_Omerhabalar bundan 3 ay once p90 a başlamıştım yaklaşık 1.5 ay yaptım ve amelıyat olduğum ıcın bırakmak zorunda kaldım.20 yasındayım 1.74 boy ve 75 kilo :D göbek var.
    oncelıkle konuyu yanlış yere açtıysam afola bulamadım başka uygun yer.
    tekrar p90 dan devam etmek ıstıyorum en bastan . evde dumbeller falan var saten gereklı olan aletlerım var. okul ve iş hayatım olduğundan fala zamanımda yok aslında ama yapmak zorundayım kendımı ıyı hıssedıyorum vücudumu yapmak ıstıyorum.emınım benım gıı bırsuru kışı vardır . p90 hergun yapılıyor ve hergun yapamayacağım haftada 3 gunumu anca ayarabılıyorum daha başlamadım.sizden rcam ne yapmamı önerirsiniz bu kıloyu atmam lazım suratım yuvarlak oldu resmen. tısort gıyemıorum goguslerım yüzünden.
    yanı kıscası artık spora başlıyorum nasılbır yol ızlıyeyım bıdakı yaz tatılıne nasıl bır vücut cıkarabılırım fazlasında gozum yok. NASIL BIR ANTRENMAN YAPMALIYIM ne tür subblementler kullanmalıyım kilo için. bana cok fena bı antrenman programı lazım vede beslenme konusunda cok kotuyum.salona vercek param yok :) sizden yardım ıstıyorum emınım benım gıbı bırsuru kışı vardır bu makaleden ders çıkaracak .gerekırse ozelden bıle fotoraflarımı gonderırım yeterkı tecrübe kazandırın bana su vucutu bı duzeltelım hep bırlıkte :D

Sayfayı Paylaş